Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan csúnya alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan csúnya alacsony férfiként (162 cm) ha kigyúrom magam lehet csinos vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokan mondták már eddig hogy nagyon csúnya vagyok.. viszont nyilván vonzó csinos nőre vágyok...ha kigyúrom magam akkor az megoldás vagy mit kell tennem ehhez?
febr. 7. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem így is lehet bármilyen nőd, ez csak a pénztárcádtol függ.

Ha van benne rendesen simán, ha napi betevő van fent csak akkor az úgy kigyurva is...

Mai nők rendkívül anyagiasak

febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Azt hittem a gyakori törpéje a shortcel165 nevű 165 centis incel felhasználó. Kezet foghatsz vele.
febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1. Hivatalban dolgozom... 360 ezer a nettóm Budapesten
febr. 7. 15:43
 4/30 anonim ***** válasza:
A realitás talaján maradva, csinos nők esetén marad a prostizás. Kicsi eséllyel lesz ilyen barátnőd.
febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Kérdező ott nincsenek kolléga nők a hivatalokban?

Hány éves vagy?

febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
37 vagyok.... vannak de fogaltak...
febr. 7. 15:46
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem hinném, hogy segítene. Ráadásul te már millió és egy kérdést kiírtál erről, és már milliószor le is írták, hogy mi a realitás a te esetedben.

Nem fogod fel?

Esélytelen. Kivéve a hozzád hasonlóan alacsony és csúnyácska nőknél.

febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
Te már nem fogod kigyúrni magad 37 évesen. Szart se tudsz az egészről,ez nem úgy működik hogy eldöntöd hogy te kigyúrod magad aztán súlyzózol egy kicsit azt már ki is vagy b@$zva mint az állat. 37 évesen,csökkenő tesztoszteron szinttel, leállt növekedési hormon termeléssel,nulla agy-izom kapcsolattal mégis mit akarsz? Szart sem fogsz elérni már,nem hogy kigyúrt testet.
febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Az edzés mindig pozitív
febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%

9


Csak rajta nem segít.

febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!