Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan csúnya alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan csúnya alacsony férfiként (162 cm) ha kigyúrom magam lehet csinos vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokan mondták már eddig hogy nagyon csúnya vagyok.. viszont nyilván vonzó csinos nőre vágyok...ha kigyúrom magam akkor az megoldás vagy mit kell tennem ehhez?
febr. 7. 15:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%

Bocsi, véletlen elküldtem.

De kompromisszumot kell kötni, nem tiéd lesz a legjobb nő az biztos. Ja, és 150-55 cm körül próbálkozz kb, afelett tök felesleges.

febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%
Ha tényleg annyira csúnya vagy akkor a szebb prostik is elhajtanak mert azok is válogatnak. Neked még prostiból is csak a 45 pluszos,kiélt,ráncos,tejeszacskó mellű juthat. Erre készülj fel lelkileg.
febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

Ekkora férfitöbbletben mint ami Mo.-n van... sorry bro de akármit csinálsz, nem lesz barátnőd. Ennyi hátrányt semmivel nem lehet kompenzálni, mert a mai világban rengeteg választéka van a nőknek, és mindig lesz nálad jobb pasi.

Ebben az országban nincs maradásod ha társat akarsz. Ez fix. Ezt hidd el nekem.

Ha társra vágysz akkor irány Kelet-Ázsia vagy Afrika... ott talán egzotikus leszek és akad valaki. De itt... esélyed nincs. Sajnálom.

febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%
Ne akarj felmászni a fára, ha nem éred el a legalacsonyabb ágat sem. Tudd hol a helyed. Ha csúnya alacsony pasi vagy, elégedj meg egy csúnya alacsony lánnyal. Kigyúrtan választhatsz sportosabbat mert felérsz hozzá.
febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek nem kell egy nagyon csúnya törpe.
febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%

Törpe vagy és csúnya. Szar kombináció és ezen a gyúrás sem segít, csak rosszabb lesz. Kigyúrva úgy fogsz kinézni mint egy agresszív, törpe aki nagyon kompenzálni akarja az alacsonyságát és a csúnyaságát. Ráadásul ha sok izmot pakolsz magadra még inkább alacsonynak fogsz tűnni.

Én elengedném a helyedben a dolgot, ha nagyon kanos vagy menj el prostizni. És ezeket most nem rossz szándékból írom, csak megkímélheted magad így egy csomó brutális pofára eséstől. Persze elmehetsz edzeni, nicns benne semmi rossz, csak ne akarj ilyen ogre kinézetet. Legyél fitt és szálkás, de semmiképp ne ez az izomkolosszus, kétajtós szekrény külső legyen a célod.

febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen értékekkel ne várj semmi értelmeset senkitől.
febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
39%

360 nettóból havi egy prostizás kijöhet.

Mozogni attól még érdemes elkezdeni.

febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 shortcel165 ***** válasza:
18%

Nem lesz semmilyen barátnőd, a nők lenéznek és utálnak minket, alacsony férfiakat.


Felszínesek és ostobák (elvileg nem mindegyik, de élőben kivétellel még nem találkoztam).

febr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Ez a maximum amit gyúrósként ki tudsz hozni magadból.

febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!