Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlag alatti nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag alatti nem olyan helyes férfi mennyire válogathat manapság a nők között, mennyire gyakoriak az elkeseredett nők akik már megszeretnének állapodni és keresik a párjukat?

Figyelt kérdés
febr. 7. 18:36
1 2 3 4
 31/35 Barito ***** válasza:
0%
30: A minimálbér is jobb a munkanélküliségnél.
febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem tudnék elkeseredni hogy szintemen aluli pasit válasszak, hanem akkor inkább egyedül lennék.
febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Barito ***** válasza:
12%
Nem a szinteden aluli pasiról van szó, hanem a szinteden lévőről.
febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szintemen lévő pasi van, férjnél vagyok.

Átlag alatti nem olyan helyes férfi a kérdező= nem az én szintem, alattam van= nem tudnék annyira elkeseredni.

Voltam egyedül, de akkor volt sok szabadidőm, buliztam, élveztem az életet.

Elkeseredni annyira hogy lehet? Rengeteg játékszer közül lehet válogatni, az is megteszi, de szintemen aluli pali nem kellene soha.

febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
nem válogathat max a rosszlányokról ahogy én de ezzel nincs is gond. jah 14 akit be linkeltél simán álom nő számomra
márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!