Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szerencsének és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szerencsének és csodának számít manapság, ha egy férfinek jobb kategóriájú nő összejön, úgy hogy nem gazdag?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem egy aranyos kedves lánnyal tegnap a kollégáknak egy munkahelyi összejövetelen bemutattam nekik és ma kérdezgették hogy hogy a fenébe találtam ilyen lányt, ilyen pasiként mint én és hogy ezt hogy csináltam és mi a titkom, csak néztem ott hogy hát csak igy megszerettük egymást, de hogy jobban néz ki nálam és mondom hogy a szerelem pártalálás az nem mindig a külső szerint történik.....
febr. 7. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokaknak semmilyen nővel nem sikerül kapcsolatot kialakítaniuk.
febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a kollégáidat, akiknek annak számít
febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert irigyek. És mert ez bizonyítja, hogy humor, okosság, természetes kedvesség több vonzerőt jelent, mint a külsőségek.
febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%

Én még nem láttam albérletest akinek barátnője lenne, szóval én sem tudom miről beszélnek sokan.

A nőknek alap a saját lakásos férfi :)

febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Enyém szülőkkel lakott 47 évesen (előtte elt egyedül 10evig de akkor pont úgy alakult).
febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

"Én még nem láttam albérletest akinek barátnője lenne,"


A teljes sötétség mennyire mély bugyrába kell leszállni ahhoz, hogy ilyen hülyeségeket írjon valaki?

febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Saját tulajdonú pesti lakásom van, mégsincs barátnőm :D - mondjuk mostanában inkább a szakmai fejlődésre fókuszáltam, nem az ismerkedésre.
febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha erzeketlen valaki es a nokhoz 0 szakertelme van, melette ronda is akkor fusztralt lesz ha masnak meg ossze jon.
febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

A gazdagot valojaban hazankban a jol kereso emberekre hasznaljak.. pl van egy 40-60 millios haza 3-5 millio forintos kocsija es havi 700ezer -1.5 millio kozotti keresete.. ez nyilvan nem gazdag de igy is ki lehet hasznalni erdekbol..

Ha jo not latsz egy munkanelkulivel vagy 250-350 ezer keresetu ferfival na ott szerelem van .. az valos !

febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

40-60 milliós háza?

A férjemnek 160 millió a háza mert nagy város és azon belül is az elit környék.

Van egy bruttó 700 ezres fizetése, plusz a vállalkozása.

2 autóm van, de egyik sem új.

Szerintem mi nem számítunk gazdagoknak. Nem szoktam elkölteni napi 20 ezreket a főzésre, és leginkább csak a gyerekünknek vásárolunk ha kell ruha vagy bármi ami a suliba kell.

Nekem is van fizum de az ilyen aranytartalék, nem nyúlunk hozzá csak ha kocsi javításra kell, volt hogy hirtelen kellett egy új háztartási gép . De mindig attól fél hogy bedől a vállalkozása, vagy kirúgják csak úgy a munkahelyéről mert dobálják ki az embereket sorba.

febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!