Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szerencsének és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szerencsének és csodának számít manapság, ha egy férfinek jobb kategóriájú nő összejön, úgy hogy nem gazdag?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem egy aranyos kedves lánnyal tegnap a kollégáknak egy munkahelyi összejövetelen bemutattam nekik és ma kérdezgették hogy hogy a fenébe találtam ilyen lányt, ilyen pasiként mint én és hogy ezt hogy csináltam és mi a titkom, csak néztem ott hogy hát csak igy megszerettük egymást, de hogy jobban néz ki nálam és mondom hogy a szerelem pártalálás az nem mindig a külső szerint történik.....
febr. 7. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

10: Szóval szerinted ha 2 ember úgy megél elit környéken, hogy egyikük fizujához hozzá sem kell nyúlni, az nem számít gazdagnak Magyarországon?

Jó nagy buborékban éltek......

febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10. Ertelmezted az irasomat ?

"ez nyilvan nem gazdag de igy is ki lehet hasznalni erdekbol"

Remelem ezt is elolvastad.

febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A #3-asnál a pont, szimplán azért mert irigyek, hogy neked összejött, nekik meg nem. Szóval barátom, becsüld meg a párod, hordozd a tenyereden, ne csak most hanem 5, 10, 20 év múlva is! Hajrá! :)
febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak azzal vigasztalják magukat hogy az anyagiak miatt nem kellenek bizonyos szintű nőknek.
febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az aranyos kedves meg a szep no között aki tud gold digger lenni nagyon nagy különbség van
febr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Az aranyos kedvesnel jobban ellehet nezni ha gold digger ?
febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze minden nő a pénzedet akarja.

Úgyhogy nem kell félned, mert az neked nincs. 🙂

febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17. Ha legalabb nincs akkor nem erdekbol van a no.
febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!