Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szegény vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szegény vagy átlagos családba születik viszont nagyon szép és így együtt tud lenni egy átlagon aluli vagy nem helyes de gazdag idősebb férfivel, azt szerencsés helyzetnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ugye gazdagnak lenni nagyon nehéz, hacsak nem születsz bele.

Mindig változik a véleményem de alapvetően az egyik legjobb dolognak tartom ha valaki kőgazdag tud lenni.

Nyilván ha egy fiatal nagyon helyes, értelmes és gazdag fiúval lehet egy lány, az szerencse, de ha 20 évesen hajlandó egy nála sokkal idősebb objektíven rossz külsejű férfivel együtt lenni csak a pénzért az inkább szerencse szerintetek vagy nem? Tekintve hogy egy nem jó külsejű pasival kell lennie aki hozza képest öreg is.

A férfi oldalról nyilván szerencse, megha nem is szereti a lány.


(Nem én vagyok a gold digger, nem is akarok kapcsolatot, csak kiváncsi vagyok mit gondolnak mások)


2023. aug. 4. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy úgy rontja el az életét, ahogy csak akarja. Ha az én felnőtt lányomról lenne szó elmondanám a véleményem, de ha nem hatna rá, hogy nem minden a pénz, akkor legyen prosti nyugodtan.
2023. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor valaki nagy gazdsgsagrs vagyik ott komoly komplexusok vannak.
2023. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg önerőből valamit, fokozatosan? Nagyon alacsony lehet az önértékelésed, ha az egyetlen pénzforrásnak a férfit teszed meg es majd emiatt ragadsz benne egy rossz kapcsolatban. A fodrászom nem támoszkodott senkire, nagyon jól keres, nem diplomás csak szorgalmas.
2023. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"lapvetően az egyik legjobb dolognak tartom ha valaki kőgazdag tud lenni."- innen ered a problémád, kislány. A kőgazdagság tényleg annyira fontos dolog, hogy eladd érte magad? Hidd el, az életben a legjobb dolgok ingyen vannak és nem is lehet megvenni őket. De persze mindenki azt csinál, amit akar. Ahogy előttem is írták, mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Én azt, ha valaki pénzért eladja magát, egyáltalán nem szerencsének, hanem nagyon-nagyon szomorúnak tartom. Nincsenek neked szüleid, akik odafigyeljenek rád?
2023. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az szerencsés, aki boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban él, mellette egészséges, jó a munkahelye és rendes baráti társasága van.


Kizárólag pénzért egyuttlenni valakivel inkább átok, mint szerencse.

2023. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egy rabság, aranykalitka, így szokták nevezni.
2023. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég érdekes a kérdés! Az ember akar párkapcsolatot, te miért nem?

Amúgy meg bárkit meg lehet szeretni. Nem kell top pasinak lennie. És attól mert gazdag valaki még lehet normális, nem mindenkit változtat meg rossz irányba a pénz!

2023. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Megszeretni nem lehet barkit .. nettto baromsag! Akihez egyaltalan nem vonzodsz ahoz nem is fogsz soha !
2023. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ilyen nincs, hogy bárkit meg lehet szeretni. Persze, emberileg meg lehet kedvelni, ha jó ember, de az meg édeskevés egy kapcsolathoz.
2023. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!