Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen adja fel az incel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen adja fel az incel?

Figyelt kérdés

Én 36 évesen feladtam hogy sose lesz csinos nő aki elfogad úgy ahogy vagyok (pocakosan).


Te hány évesen adtad fel a nőkre várást?


febr. 13. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
50 évesen adam fel és fél éven belül lett barátnőm. Tanulság: az akarást nem ért feladni, még jól is kijöhet az ember belőle.
febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mit nevezünk pontosan feladásnak?
febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

28 evesen ismerkedtem meg a blackpill-lel, es minden vilagossa valt.....



39F incel

febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Köszi a fetisiszta lepontozást.


11-es



Ezt ajánlom mindenkinek:


[link]

febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Sajnos van ilyen, csak a kitartást és mégtovábbi kitartást tudom javasolni.

Sok sikert

febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15


😀

febr. 25. 16:23
 17/17 anonim ***** válasza:

4. Ez úgy hülyeség ahogy van, a nőkkel szemben is vannak elvárások, ne legyen kövér, legyenek nagy mellei, legyen formás a feneke, ne feküdjön le fűvel-fával, tudjon főzni stb.

Aztán aki nem tud eléggé megfelelni az elvárásoknak már nem kell a kutyának se. Valószínűleg ha kicsit megerőlteted a fejedet biztos eszedbe jut olyan nő akivel nem szívesen feküdnél le, csak azokat gondolom észre se veszed és nem veszed nőszámba.

Azért tényleg ne legyünk már ennyire álszentek.

ápr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!