Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és férfiak közti gyűlölet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak közti gyűlölet valóban létezik vagy csak az online térben?

Figyelt kérdés

Ez az incelezés, meg a nők csak a pénzre mennek és ha nem egy millió a fizetésed minimum akkor véged, és hogy már legtöbb ember egyedülálló stb.


Közben pl. bármely munkahelyemen igazából az egyedülálló embereket nagyítóval kellett keresni mert mindenki párkapcsolatban vsgy házasságban él.



febr. 15. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A sikertelen emberek csinálják a feszkót csak.
febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Az életben nem találkoztam ilyen emberekkel, csak a neten.
febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

# 1

# 2


akkor tényleg nem csak én éreztem hogy ebben a dologban valami nem stimmel

febr. 15. 07:49
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én sem találkoztam ilyennel a való életben. Valószínűleg azért mert nem mozgok ilyen körökben. Akik ezt csinálják általában otthonról nagy csak a szájuk.
febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
A nők csak a csúnya férfiakat gyűlölik. A férfiak körében pedig egyáltalán nem jellemző a nőgyűlölet.
febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Én se találkoztam ilyesmivel egyik nőismerősöm kívül, aki minden exét lehordta és azzal jött elő, hogy neki soha többet férfi nem kell, de mindig voltak pasijai. Annyira kiábrándultam belőle, hogy mwgszakadt a haverságunk.
febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Valódi gyűlölet csak akkor van, ha bűncselekmény is történik. Ami viszont előfordulhat, az 1-2 karcosabb beszólás/kóstolgatás/viccelődés, amit egyesek annyira magukra vesznek, hogy „fájdalmukban” már egyből vagy földhöz vágják magukat, vagy a plafont fejelgetik.

Az online tér és a valóság között meg csak annyi a különbség, hogy itt bárki kiadhat magából bármit, ellenben ha kilépsz az utcára ott már egyből felkerül rád egy társadalmilag elfogadhatóbb képet mutató maszk (extrém kivételektől eltekintve). Emiatt ránézésre nem feltétlenül fogod bárkiről tudni, hogy milyen kreált (nemcsak incel, hanem egyéb) ideológiát és annak eszméit vallja magáénak.

febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Online is valóságos emberek irogatnak, szóval igen, létezik, csak irl nem hangoztatják.



Meg sok ilyennek nincs is irl élete.



Úgy könnyebb megutálni a másikat, ha semmi kapcsolatod vagy érintkezésed nincs velük. Ilyen echochambert mindig könnyebb úgy létrehozni.

febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik az életben, mert itt egy maroknyi ember hányja a szart. Igen, ott vannak a valóságban is, de mondjuk egy munkahelyen 100 normálisból egy ember ilyen, az meg elvan magában, nem megy oda a klikkhez hisztizni, hogy férfitöbblet, aranyásók meg anyámkínja, hanem kussol egész nap, néha smalltalkozik kicsit, aztán hazamegy és indul az online sírás.
febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Márpedig van a valóságban is, nem kevés borzalmas modorú ügyintéző csajt láttam már, és még csak nem is vagyok egy ronda pali.

Belém valami extranagyot tudnak rúgni a főleg trampli csajok.

Ha van egy kis hatalmuk, nekem fix akkor, hogy annyi.

Bár lehet, az a bajuk, nem udvarlom őket körbe. :D

febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!