Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy alkalmatlan vagyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

26 vagyok, idén 27. 17 évesen volt először barátnőm egy nárcisztikus kis ribi. Azóta nem mertem közeledni senki felé.


Egyetemen, munkahelyen voltak lányok akik próbáltak volna nyitni, küldték a jeleket, de nem. Túlságosan féltem, nem tudom elhinni hogy kellhetek valakinek, hogy tényleg létezhet, hogy egy lány vonzónak találhat.


Trljesen kétségbe vagyok esve, mi lesz így velem. Elszigeteltnek érzem magam, félek.



febr. 16. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Neked ne is legyen senkid.
febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

"egy nárcisztikus kis ribi"


ilyen az összes amúgy

febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Te magad rendeled alájuk magad. Úgy johogy mindenki nárcinak es néz ki. Te magad csicskulsz be.
febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Lepontozhattok, ahogy valaki az exeiről beszél, az rengeteget elmond róla.
febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Így beszélsz a nőkről akkor jobb ha nem is lesz neked senki.
febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Fordulj pszichológushoz, mert annyira megsérültél lelkileg abban a kapcsolatban, hogy szükséged van terápiára. Szerethető vagy, ne félj.
febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Van, hogy az ember nem alkalmas párkapcsolatra. Jómagam pl nem. Mentális problémák.

Nálad, ha ilyen probléma nincs, akkor szerintem, amit az utolsó írt, nem rossz.

Vannak barátaid? Munkahelyed? Családoddal milyen a viszonyod?

febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor mi van. Vagyunk ezzel páran így. :))
febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én sokszor voltam így mint te.


Volt, hogy kapcsolatban voltam, de olyan magányosnak éreztem magamat. Miért? Mert èreztem, hogy mást akarunk más érdeklődési kör stb.


Azt éreztem belül, hogy nem hiszem el, hogy màr megint egy olyan lánnyal vagyok akivel teljesen másképpen gondolkodunk..


Ha nagy ritkán találtam olyat aki vonz külsőleg és belsőleg is abbol idővel mindig elő jött az anyagias énje. Mit akarsz tőlem, ha nem vagy milliárdos?


És ez kb egyik napròl a másikra..


Nem egy kellemes érzés.

febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Légy egyedül ha egyszer be vagy tojva, de pszichológushoz nem akarsz járni.
márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!