Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi miért mondja önmagáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért mondja önmagáról, hogy ő alkalmatlan házasságra és gyereknevelésre?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van új kollégám, egyidősek vagyunk, ő is 40-es évek elején jár, emberileg, szakmailag teljesen korrekt ember.


De megdöbbentő volt hallani ahogy így mondja nevetve, hogy "Ó ilyenre én alkalmatlan vagyok." amikor kérdeztem hogy vannak vagy lesznek gyerekek, házasság.


És így mondja hogy ő csak így barátnőzik.



2023. ápr. 10. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert úgy gondolja, hogy alkalmatlan rá…de csak tippelek
2023. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az! Nem is akar gyereket, sem feleségét, inkább csak lazán éli az életét, nőzik.
2023. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Kevés a pénze. Gyerekvállaláshoz minimum 1 milliót várnak el a nők.
2023. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert így gondolja.
2023. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert őszinte és ismeri magát.
2023. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ismeri magát. Lehet, hogy már próbálkozott, de nem jön be neki a komoly kapcsolat.
2023. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Önismeret. Egyébként ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy alkalmatlanabb lenne ezekre a többi embernél. Rohadt, de ROHADT sok ember van, aki teljesen alkalmatlan a gyereknevelésre, de még annyi intelligenciájuk sincsen, hogy ezt BELÁSSÁK. Tehát respect, ha valaki tudatosan nem kezd ilyenekbe, az érzi, hogy ez nem neki való.
2023. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"Gyerekvállaláshoz minimum 1 milliót várnak el a nők."


Ugyan nem akarok gyereket, de a pénzt nem a "nők" várják el, hanem a boltok, akik pénzt kérnek a kajáért, ruhákért, pelenkáért cserébe. Fura, mi?

2023. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem akar elköteleződni!

Semmi gond nincs ezzel!

2023. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Tök furcsa, hogy téged az döbbent meg, ha valaki ezt tudja magáról, miközben naponta hagyják ott emberek a párjukat, gyereküket.
2023. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!