Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Édesanyaként milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyaként milyen érzés hogy a fiaidat a nők nagy valószínűséggel párkapcsolatra alkalmatlannak tartják?

Figyelt kérdés

Persze nyilván most azt mondod hogy a te fiaid kivételek.


De ha a jelenleg legelterjedtebb ismerkedési módot nézzük ami a Tinder, akkor ott hivatalos adatok szerint is a nők ránézésre a férfiak kb. 80-95%-át balra húzzák azaz kukázzák.



febr. 5. 16:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Lányaim vannak.
febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

# 1


akkor ez a kérdés nem neked szól

febr. 5. 16:26
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még csak tinédzser a fiam, de most sem látom őt párkapcsolatra alkalmatlannak. Sőt.
febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Akkor me a tinderen ismerkedj!

Szivesen :)

febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

# 3


te persze hogy nem, de majd a nők eldöntik

febr. 5. 16:28
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Ovis kora óta van "nője".

Jó, nyilván nem él velük, 16 éves, de mindig is volt körülötte lány. Tavaly volt egy osztálytársnőjével jó pár hónapig elég közeli, sokat is volt náluk. Azóta egy másik lány hívogatja, hallom, hogy nevetgélnek.


Azért, mert te alkalmatlannak tartod magad, miért lenne minden más hapsi is az?

febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
14 és 17 éves fiaim vannak. Mindkettőnek van csinos kis barátnője.
febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kitana. ***** válasza:
90%
Nem gyerekem, csak öcsém van, 19 éves, van barátnője, egy elég szép csaj, pedig szerintem öcsém nem valami jóképű, elég fura feje van :D Mondjuk magas és normális alakja van, meg jó arc is, nem egy nyomi. Ja, nem Tinderen szedte össze, ugyanaz a hobbijuk, ott ismerte meg.
febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Egy szülő nem mondhatja azt a gyerekének, hogy ronda vagy, vagy senkinek nem fogsz így kelleni, vagy örülj ha a 80 kg-os Juliskát megkapod aki kijárta az első 2 osztályt általánosban...
febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem még mondták, ha már szép nem vagyok, legalább okos legyek már. 😅
febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!