Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar barátnőt akarok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar barátnőt akarok, de külföldön élek?

Figyelt kérdés

Ujzealandon élek 11eve, sok barátnőm volt, de az itteni kiwi csajok nem nagyon jönnek be. Hosszutavra avagy feleségnek Magyar lanyt tudok csak elkepzelni.

Szerintetek ha hazamennek pár hónapra lenne esélye annak, hogy találkozok valakivel akit el tudnék hozni magammal.

Nem ismerek már otthon senkit, klubbok milyenek? Vagy hol kéne ismerkedni.

28M



febr. 18. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nézelődj itt:


[link]

febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Elveszel? 😍😍😍Ujzeland a legjobb hely a világon!
febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Inkább ne akar magyar barátnőt sehol, jobban jársz. :)
febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehez ugy. Nem tudjuk neked meddig tart becsajozni. Valaki par het alatt talal maganak valaki, masoknak meg ez evekig tart.

Mit teszel ha a csaj nem akar kimenni veled? vagy ha ki akar menni de mikor te meg hazamennel akkor o inkabb maradna?

febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 holnap eskuvo😅

#3 igen néha én is ezen gondolkozom mikor a magyar mentalitást hallom.

Erdélyi lenne a legjobb😁

#4 benne van a pakliban minden😊

febr. 19. 02:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csak kiwik vannak Új-Zélandon, hanem őslakos maorik meg hozzád hasonló különböző bevándorlók is.


Érdekes ez a dolog különben, mert egyik szintén külföldre vándorolt haverom meg azt mondja, hogy ő magyarországi magyar nővel nem akar semmit a mentalitás miatt(ő határontúli magyar vagy szláv lyányt akar).

febr. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Igen sok a bevandorlo, volt mindenfele baratnom. Indiai, Jappan, Ir :D

Maroik nem valami vonzoak, nagyon ferfiasak, nagy darabok es kemeny csajok.


Megertem a haverodat is haha. Talan ami legjobban zavar az, hogy anyanyelven nem tudok hozza szolni. Es ha lesz gyerekem minenkeppen szeretnem, hogy beszeljen Magyaurul.

febr. 19. 04:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az eltérő rasszoktól sokan ,,viszolyognak" ilyen szempontból (és itt most nem rasszistákra meg nácikra gondolok), én pl. az indiai, dél-ázsiai jellegű vonásokat találom nem-vonzónak. Mihozzánk sok filippínó csaj jött, de túlzottan ,,c*gányszerűek" számomra, a nagyobb baj viszont, hogy a higiéniai kultúrájuk is megrekedt középkori szinten.

Legszebb nők szerintem a kelet-európaiak, karibiak, japánok szerintem:-)


Az utolsó mondatoddal teljesen tudok azonosulni amúgy, ha külföldi anyja lesz a gyerekeimnek is biztosan tanítom őket csodálatos anyanyelvünkre.

febr. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!