Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom külföldön dolgozik elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom külföldön dolgozik elég rég óta, és csak látogatni jön haza! Csodálkozik megromlót a kapcsolat. Lépni akarok, de nem megy! Hogy tudnék róla lemondani?

Figyelt kérdés

A távolság sok! Felejteni akarom, de szerelmes vagyok belé mai napig, és évek óta vagyunk együtt !

Hiába mondom hogy ez így nem jó, akkor is kint dolgozik a lehetőségek miatt! Én nem fogok ki menni hozzá, és nem azért mert nem akarom, hanem nem hagyhatom itt M.o-t!És ezt ő is tudja....(De nem is tudnánk hol együtt lenni kint. Nyelvet nem tudom, és felélnénk azt a pénzt amit ő keres.)

És nem azért mert olyan dolgot csináltam

Próbáltam felejteni, de nem megy! Mit tehetnék?

Normális válaszokat kérnék! Köszönöm


/L


2015. júl. 23. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért nem hagyhatod itt Magyarországot?
2015. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

anyagilag segítem szüleim, illetve a munkám túl jó, és jól keressek itthon

Meg nyelvet se tudom ahol ő van, és nem tudnék kint dolgozni se, ez miatt .

2015. júl. 23. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Szakits vele, ennyi :D
2015. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De pont ez az ... Nem tudok mert fáj, és szeretem! Ha vége volna, tönkre mennék.

Elsőnek el kellene érnem hogy ne szeressem, és ne hason rám a szavai!Na de ! Ezt hogy?

2015. júl. 23. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Pedig ez így nem fog működni. A helyedben én sem mennék ki, ebben a helyzetben igazad van. Egy biztos jó állást feladni a bizonytalanért értelmetlen, ráadásul a családodhoz is ragaszkodsz.

Ő meg nem fog hazaköltözni. Neki is van egy élete, ő sem akarja feladni. Valahol ez is érthető.


Már csak az a kérdés, meddig húzzátok még így?

2015. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu :) A helyzet a következő : többre tartja a pénzt,a lehetőségeket,mint téged,mivel itt hosszú időről van szó,nem tudom mennyi,de nem az történik hogy kinn marad 1-2 évig és hazajön,hanem azt akarja menj ki,amit nagyon jól tud,hogy nem fogsz megtenni.El kell dönteni,pontot kell most már rakni az egészre.Ő kinn van,biztonságban érzi magát érzelmileg hogy vár rá valaki,te meg itthon vagy,érzelmileg káoszban mert szeretnéd ha melletted lenne az akit szeretsz.Mivel te nem mehetsz ki több okból,ő nem akar hazajönni,ez sima ügy innentől kezdve,mert ő se enged a vágyaiból.
2015. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Az a baj szerelmes vagyok, és ezt feledni szeretném. Ha nem szeretném akkor nem lenne probléma, de így kegyetlen.
2015. júl. 23. 22:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Elsőnek el kellene érnem hogy ne szeressem, és ne hason rám a szavai!Na de ! Ezt hogy?"


Ez hülyeség. Nem fog menni. Hiába akarsz kibújni az alól, hogy fájjon a szakítás, nem így működik. Ehhez elhatározás kell, nem pedig az, hogy várod, hogy egyszer csak-csak kiszeretsz majd belőle.


De ez is lesz majd a vége: egyikőtök megunja ezt a huzavonát és nem vakon hallgat majd az érzelmeire, hanem hoz egy értelmes, felelősségteljes döntést és elhagyja a másikat.

Vagy talál valaki mást valamelyikőtök.

Akárhogy is, olyan kapcsolat nem fog működni, hogy életetek végéig csak néha találkozzatok.

2015. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De fő prolémám az is még, hogy ha mehetnék is , és még nyelvet is tudnám, akkor a családommal mégis mi volna? Ki segítene nekik, ha nem a gyermekük?Idős korukba itt kellene őket hagyni? Mert azt nem.
2015. júl. 23. 22:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Ő is ugyanolyan szerelmes mint te ? Mert szerintem nem igazán.
2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!