Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már netes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már netes ismerkedésnél hogy túl őszinte beszélgetés miatt rögtön megszakadt az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Másik eltűnt utána nem reagált semmire.
febr. 20. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

9-esnek "Amikor még ismerkedtem, a sok hülyének a "milyen autód van?" kérdésem ..."

Én nem feltételezem előre, hogy valakinek van autója, nem is fontos számomra, de ha nagyon érdekelne, azzal a kérdéssel indítanék, hogy van-e autója, és ha igen a válasz, akkor jönne a "milyen" kérdés.

Jó neked, hogy megtaláltad a párodat, és nem kell már "a sok hülyével" szenvedned.

febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

#11 Természetesen akkor kérdeztem rá, mikor már tudtam, hogy van autója, mert elmondta.


És igen, szerencsés vagyok, a sok hülye között megtaláltam, akit kerestem 😊

febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Volt. Nem volt eleg erett a lany gondolom, hogy megertse ezeket a dolgokat... vannak dolgok amik megtortennek az eletben es nincs iranyitasa felette az embernek .
febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

"De nem gond, mert rátaláltam a páromra, aki pontosan tudta, miért kérdezem és azóta együtt járunk autós találkozókra, versenyekre"


És ő neki elég jó az anyagi helyzete is. Tehat tudat alatt meg is olyant kerestel akinek sok penze van es jo draga kocsija.

febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen. A terveimről meséltem, és úgy sejtem, ő félre értette.
febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Itt full gyakori...
febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen.Mert elmondtam,hogy sosem volt kapcsolatom.Nyilván ez a mai világban hátrány lehet csak. 24/N
márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!