Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már netes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már netes ismerkedésnél hogy túl őszinte beszélgetés miatt rögtön megszakadt az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Másik eltűnt utána nem reagált semmire.
febr. 20. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez előfordulhat

Néha a túlzott őszinteség sokkoló lehet

febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Őszinteség semmi jóra vezetett nálam. De hat ilyen vagyok
febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos tipikus dolog,mikor valaki azt hangoztarja,hogy neki mondják meg a szemébe ha valami gondjuk van vele, aztán ha megmondják, még neki áll feljebb.

Jártam én is így a múlt héten. A nő megakarta magyarázni, hogy nem számit ha ő molett, mert a belső számít. Én meg mwgmondtam neki,hogy bocs,de a kövér nőkre nem áll fel, hiába jó a belső.

febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Volt, nem szeretik ha őszinte vagyok még úgyse, hogy ők kérnek véleményt tőlem.
febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltetlenul a tartalma miatt, hanem a teny, hogy az illeto eszelos, ha magarol tarja ki azonnal a ballonkabatot, ha pedig a masikra pacekba bele, az szemtelen, bunko.
febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Vannak témák, amik nem első pár beszélgetésre valók, ilyen esetben igen, ijesztő lehet, ha valaki lerohan a traumáival, aktuális problémáival, stb. Az ismerkedés ideális esetben egy könnyed, laza beszélgetés, amitől jobb kedve lesz az embernek (lehetnek komoly témák, csak ne nyomasztó dolgokról legyen szó), emiatt érzi, hogy jobban meg akarja ismerni a másikat.


Ha meg a másikat kritizálod, hát akkor én úgy gondolnám, ha ennyi bajod van velem, akkor mi a fszt akarsz, inkább engedjük el.

febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem neten közölte, hanem több hetes netes ismerkedés után az első randin, élőben, hogy már kétszer ült börtönben súlyos testi sértésért. Azonnal felálltam és otthagytam, aztán meg is mutatkozott, hogy miért ült. Undorító leveleket írogatott nekem utána, míg le nem tiltottam.
febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell túl őszinte beszélgetés sem, elég ha az egyik fél többre tartja magát. Nekem nemegyszer szakadt meg azután a beszélgetés,hogy megkérdezték hol és mit dolgozom?
febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Amikor még ismerkedtem, a sok hülyének a "milyen autód van?" kérdésem úgy jött le, hogy pénzéhes vagyok, pedig csak gyűjtöm az autómodelleket és gyerekkorom óta imádom az autókat, persze ezt már nem hallották meg, csak magát a kérdést és rögtön el lettem könyvelve pénzéhes kvának 😃

De nem gond, mert rátaláltam a páromra, aki pontosan tudta, miért kérdezem és azóta együtt járunk autós találkozókra, versenyekre.

febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem az őszinteséggel van baj, hanem azzal, amit megosztasz. Az őszinteség nem felmentés, nem jelenti azt, hogy amit őszintén megosztasz, azt a másiknak el kell fogadnia, és nem reagálhat rá negatívan.
febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!