Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jövőben egyre gyakoribb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben egyre gyakoribb lesz az ázsiai nő - magyar férfi házasság? Mintha egy nagy folyamat lenne kialakulóban.

Figyelt kérdés

Hirtelen 3 haverom is megnősült egyik (az unokatesóm) egy fülöp-szigeteki, a másik haverom egy indonéz a harmadik egy indiai nőt vett feleségül. Már mindannyian külföldön élnek. Németországban, Finnországban, illetve Bali-ban úgy hogy a pasi csak a pesti lakásának a kiadásából él, nem is kell dolgoznia.


Mindegyikük sikertelen volt a magyar nőknél, de nagyon szerető és szép társra lelt ázsiai nőkben. Ott valamiért más a kultúra. Ott a nők nem tartják magukat olyan nagyon sokra mint itt.

Ez a jövő? A magyar nők elképesztő igényeit (a pasi legyen full jóképű, 190 centi, ne kopaszodjon, saját lakása legyen nagyvárosban, sportos legyen és max 30 éves) de cserébe a nő lehet dagadt csúnyácska is az nem számít.. mindezt egyre többen fogják ázsiai, esetleg ukrán nőkkel megoldani?


febr. 21. 10:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Szabad a vásár, hajrá!
febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
79%
Vagy esetleg nem a nőknek nagy az elvárása, hanem defektes emberre nincs szükségük meg problémákra.
febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
3%
Igen sajnos a top pasik adják körbe egymás között a nők vállalható felét. Én már feladtam itthon, de lehet még megpróbálom ázsiában
febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
87%
Azokat a pasikat, akik a magyar nőknek nem kellenek, nyugodtan vigyék el az ázsiai csajok. Legalább javítanak egy kicsit a genetikai állományon.
febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%
Nem akkora fogas egy magyar ferfi.
febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Incel rinya. Dagadt,ronda, csóró pasikent ne akarj szép nőt B++++.
febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
94%
Trend nem lesz belőle, de hajrá, én nem vagyok féltékeny az ázsiai lányokra, akinek szubmisszív csaj kell, azzal úgysem egymást keressük. Csak arra készüljetek, én dolgoztam együtt fiatal vietnámiakkal, tök cukik, meg minden, de nyelvet egy sem beszél max pár szót, angolt se nagyon, úgyhogy nem árt akkor elkezdeni megtanulni a nyelvet, mert mutogatásból nem lesz kapcsolat.
febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
94%
Jaj már megint te! Akkor ha ennyire tuti ott minden, lehet menni, ne is gondolkozz, irány indonézia. :D
febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, hogy ki kivel jön össze, kivel fekszik össze, kivel házasodik meg egyáltalán. Legyenek boldogak!
febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
27%

Különben logikus.

Egyre több az ázsiai vendégmunkás a fidesz hívja be őket

( fülöpszigeteki,thaiföldi, indonéz stb)


Teljesen érthető,hogy ezeknek a nőknek, egy európai szemmel csóró magyar, is az ő helyzetükből egy kitörési lehetőség.

Mégiscsak egy uniós ország vagyunk.


De ugyanez a helyzet az ukrán nőkkel.

febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!