Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jövőben egyre gyakoribb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben egyre gyakoribb lesz az ázsiai nő - magyar férfi házasság? Mintha egy nagy folyamat lenne kialakulóban.

Figyelt kérdés

Hirtelen 3 haverom is megnősült egyik (az unokatesóm) egy fülöp-szigeteki, a másik haverom egy indonéz a harmadik egy indiai nőt vett feleségül. Már mindannyian külföldön élnek. Németországban, Finnországban, illetve Bali-ban úgy hogy a pasi csak a pesti lakásának a kiadásából él, nem is kell dolgoznia.


Mindegyikük sikertelen volt a magyar nőknél, de nagyon szerető és szép társra lelt ázsiai nőkben. Ott valamiért más a kultúra. Ott a nők nem tartják magukat olyan nagyon sokra mint itt.

Ez a jövő? A magyar nők elképesztő igényeit (a pasi legyen full jóképű, 190 centi, ne kopaszodjon, saját lakása legyen nagyvárosban, sportos legyen és max 30 éves) de cserébe a nő lehet dagadt csúnyácska is az nem számít.. mindezt egyre többen fogják ázsiai, esetleg ukrán nőkkel megoldani?


febr. 21. 10:00
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
76%
29- az már egyszer biztos, hogy nem meleg, majd pont te döntöd el :D Te meg egy nyomorult incelke vagy, se kutyád, se macskád, nőd meg nem is lesz soha, még ázsiai sem.
febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindegy, csak ne keseregjen itt minden nap. Jobb lesz mindenkinek.
febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező és ázsiai felesége 30 év múlva

[link]

febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ezt a hun birodalom újraegyesítésének hívják.
febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
83%

"De amúgy tényleg borzalmas a macska, mivel az csak kihasználja az embert."


Nem annyira, mint egy férfi.


Látom, sikerült megálmodni 3 ázsiai országot, miután mondtam, hogy az "ázsiai" nő elég tág fogalom. Utána olvasgattál, honnan származhatnak európaiak számára reálisan csicskák? Olyan cuki, ahogy felkészülsz a kérdésekre, mint egy kisfiú a dogára.

febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos ez a jövő mert ennyire nagy lett a pénzéhsége a magyar nőknek.
febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap az utcán rám nézett egy macska és azt mondta, salam alaykum, én meg visszaszóltam neki aleykum salam. Jól tettem?
febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, nagyon buta és rasszista vagy, ha azt gondolod, hogy egy ázsiai nőnek alacsonyak vagy mások az igényei, csak azért, mert ázsiai.
febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs olyan férfi aki együtt élne egy macskával, szóval itt megbukott az elmélet. Az nem férfi hanem max egy meleg férfi aki a pajtid. De nem férfi."

Jaj, ezt te se gondolod komolyan, csak próbálod provokálni a népet. Vagy a párom, akinek van macskája és kutyája (tamaskan), nem is igazi férfi? :D Nos, nem ő sír egy anonim oldalon és szid másokat, az egyszer biztos.

febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
84%

Mivel én logikailag közelítem meg ezt a kérdést, a kérdező meg érzelmileg, ezért számomra nem igazán derül ki, mi az értelme.


A magyar nőknek nem kellenek magyar férfiak, tehát a magyar férfiak elvesznek indonéz nőket, és emiatt a magyar nőknek szomorúaknak kellene lennie?


Ha 300 kiló lennék, és nem kellenék senkinek, mi értelme lenne kiírnom egy kérdést, hogy bibibí, nem kaphattok meg, valakinek kellek? (Akár igaz, akár nem.) Ebben semmi logika.

febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!