Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jövőben egyre gyakoribb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben egyre gyakoribb lesz az ázsiai nő - magyar férfi házasság? Mintha egy nagy folyamat lenne kialakulóban.

Figyelt kérdés

Hirtelen 3 haverom is megnősült egyik (az unokatesóm) egy fülöp-szigeteki, a másik haverom egy indonéz a harmadik egy indiai nőt vett feleségül. Már mindannyian külföldön élnek. Németországban, Finnországban, illetve Bali-ban úgy hogy a pasi csak a pesti lakásának a kiadásából él, nem is kell dolgoznia.


Mindegyikük sikertelen volt a magyar nőknél, de nagyon szerető és szép társra lelt ázsiai nőkben. Ott valamiért más a kultúra. Ott a nők nem tartják magukat olyan nagyon sokra mint itt.

Ez a jövő? A magyar nők elképesztő igényeit (a pasi legyen full jóképű, 190 centi, ne kopaszodjon, saját lakása legyen nagyvárosban, sportos legyen és max 30 éves) de cserébe a nő lehet dagadt csúnyácska is az nem számít.. mindezt egyre többen fogják ázsiai, esetleg ukrán nőkkel megoldani?


febr. 21. 10:00
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
90%
Sok szerencsét jó utat!
febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
59%
20-nem is kell erre a világra több gyerek, vagyunk már elegen.
febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

15-ös

Maradjunk annyiban hogy macskád van pasid nincs :)

De amúgy tényleg borzalmas a macska, mivel az csak kihasználja az embert. Ha adsz neki kaját akkor dorombol, de amúgy totál szarik a fejedre (szó szerint néha). Egyáltalán nem te érdekled, hanem a kaja, az eltartás amit adsz neki.

Gusztustalan lények, és hát ilyet érdemelnek a válogatós nők :D A macskákkal tényleg megtalálják egymást, nekik ez a szintjük.

febr. 21. 11:14
 24/49 anonim ***** válasza:
85%
A macskát választom, menjetek.
febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Menj takarítani a macska szart :)
febr. 21. 11:17
 26/49 anonim ***** válasza:
84%

23- nahát, ezt nem tudtam, köszi, hogy felvilágosítottál, hogy a pasi, aki a lakásomban lakik, az nem létezik. Ezek szerint hallucinálom vagy csak hologram. Milyen jó, hogy te jobban ismered az életem, mint én! Minden nap tanul az ember valamit :D

Amúgy meg, a macskák rengeteg szeretetet adnak, bújósak, egyáltalán nem önzőek. Nem ismered se a macskákat, se a nőket, de szerintem még a saját nemedet sem.

febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
70%
20 Mondjuk egy pasi kicsit többet eszik, mint egy macska. Milliomos azért nem vagyok🤷‍♀️ Ha az lennék, felőlem aztán a pasi is henyélhetne itthon.😃
febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
85%
Én tamogatom, sok boldogságot!
febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Nincs olyan férfi aki együtt élne egy macskával, szóval itt megbukott az elmélet. Az nem férfi hanem max egy meleg férfi aki a pajtid. De nem férfi.
febr. 21. 11:20
 30/49 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok, van párom és nem szeretem a macskákat, de előbb élnék együtt egy macskával, mint egy ilyen férfival, mint a kérdező.

A macska legalább csak nyávog, de nem gyűlölködik és nem beszél baromságokat.

febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!