Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szikra megléte igazából azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szikra megléte igazából azt jelenti, ha a másik teljesen ránk hangolódik, s közös lesz szellemileg,lelkileg: érzelmileg, majd testileg a hullámhossz?

Figyelt kérdés

#szikra #egyhullamhossz
febr. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem.


A szikra szexuális vonzalmat jelent, ami annyiban merül ki, hogy ágyba bújna valaki valekivel és az a másik személy lehet, hogy egya nem az eseted, talán mégcsak nem is tetszik, de mégis szexuálisan vonz.


A kémia lehet lelki, intellektuális harmónia két, vagy több ember között és nem kell, hogy szexuális feszültség legyen köztük. Vagyis simán lehet az a személy kolléga, barát.

febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Hát szerintem erre nincs hivatalos értelmezőszótár :D De logikusan szerintem a szikra a szellemi, a kémia meg a hormonális...? De valószínűleg mindkettőt mindenre IS használják. Annyiféle ember és kapcsolódás van, nem érdemes ezeket fiókokba rakni és elmélkedni, mert mindenki másképp működik, s egy másik ember mellett lehet teljesen más jelentésű, lefolyású számára a szerelem.
febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Van hivatalos értelmező szótár, nemhiába léteznek olyan fogalmak mint vonzalom, kémia, fellángolás, rajongás, szerelem, egy hullámhossz, hasonló dinamika, szimpátia stb. stb.

Csak az emberek "szeretik" másképp értelmezni őket. Maguk sincsenek tisztában a fogalmakkal és az érzésekkel.

febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ez szleng inkább. A kémia és szikra mást jelent ugye és ez a jelentése nincs benne.
febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Tudtommal angolok használják a szikra szót bubblinként és más nincs benne mint szexuális vágy/feszültség/vonzalom.

A kémia nem egyenlő vele.

Az ha megvan mindkettő, mármint a kémia és vonzalom abból lehet több: fellángolás, vagy szerelem.

De a szikra mint szleng nem vonatkozik testi/lelki/intellektuális összekapcsolódásra, csakis fizikai síkon értendő.

febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelentette hogy helyesnek találtam, emellett tetszett ahogy mozog, beszél, néz, pozitív-negatív érzelmeket mutat, amiket mond, az egész ember úgy egyben, mintha már azelőtt is ismertem volna.
febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerűbben használatos az a mondat, hogy: szikrázik köztük a levegő. Az csak fizikai, lehet simán pillantásokból, egy érintés által.

Nem kell ahhoz egymást ismerni, egymást bírni még egy kicsit se.

febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már van szikra, akkor lehet tűz is és utána hívhatod a tűzoltókat. :)
febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- Égő, izzó v. hirtelen ütéssel, súrlódással egy ponton fölhevített testről lepattanó apró tüzes részecske, ill. ezek tömege; sziporka.

- Parázs

- Ellentétes töltésű elektromos sarkok között a kisüléskor (hang kíséretében) keletkező, pillanatnyi fény- és hőjelenség; villanyszikra.

- Vmely érzésének, szellemi képességnek v. lelki sajátságnak rendsz. legcsekélyebb jele, megnyilatkozása.

- Vmiből egy kevés, parányi, nagyon kicsi mennyiség.

febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En vibenak hivom a vonzodast,a lelki osszhangot,a kozos erdeklodest is. Tudod olyan szlengesen. A masik ugyis erzi,h ez olyan osszegoglalo fogalom.
febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!