Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző az társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az társkereső oldalakon hogy a jobb külsejű pasik inkább csak kalandot akarnak az csúnyább pasik meg inkább komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
jan. 28. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Jellemző.
jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem jellemző.
jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

a csúnyák is kalandot keresnek, csak nem találnak


(a nők az alkalmi kapcsolataiknál a jobban kinéző férfiakat keresik, komoly kapcsolatban elnézik, ha az illető rondább)

jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Általában így volt. Bár fene tudja, lehet, hogy más nőtől nem kalandot akartak, nem tudom.

De tény, hogy a kevésbé vonzó/alacsony pasik jobban vevők voltak a komolyabb ismerkedésre.

Mondjuk néha meglepődtem, hogy volt 1-2 olyan, aki bőven átlagon aluli volt, mégis úgy gondolta, majd ő diktál, hogy ő csak használgatna…vicces volt.

jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt ilyen téves elképzelésem. A túl helyes pasikkal el se kezdtem beszélgetni, mert minek, úgyis csak egy menetre kellenék neki.

Aztán sorra futottam bele abba, hogy nálam csúnyább pasik kezdtek el kritizálni, a legkisebb szépséghibát is kivesézve. Úgy kezeltek, mint egy darab rongyot, aki megtiszteltetésnek veheti, ha őfelsége időt szán rá, hogy egyszer megdugja nagy duzzogva. Nem is jutottunk el semeddig. Tiltás, törlés. Persze az önbizalmam a béka s.gge alatt volt.


Aztán egy helyes pasi rám írt, én meg úgy voltsm vele, hogy ha mindenkinek csak szexre vagyok elég, akkor már inkább vele... Nagyon jól elbeszélgettünk, első randin is minden szuper volt, és egy búcsúcsókon kívül semmi nem történt. Rögtön kért egy második randit, aztán szinte minden nap találkoztunk. Röviden: ma ő a férjem.


Szóval a saját tapasztalatom az, hogy a külső semmit se jelent, egy helyes férfi is lehet rendes, aki komoly kapcsolatot keres, és az átlagos pasik közt is rengeteg van, aki csak szexre megy és/vagy bunkó.

jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
4. "szia, használgatnálak"
jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem a külsőtől függ, ki mit akar, csak nyilván aki jól néz ki, az sikeresebb lesz, ha csak szexet akar is, meg egy rakás ember úgy van vele, hogy komolyat keresne, de amíg nem talál erre megfelelő embert, addig szívesen szexel olyanokkal, akikkel komoly kapcsolatot nem tud elképzelni. Aki nem néz ki annyira jól, azzal viszont nem fognak csak szex miatt foglalkozni, szóval neki marad az, aki meglátja benne a megfelelő párt.
jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Aki szerintem jóképű az nem igazán van társkereső appokon bármikor talál magának nőket szexre. Aki csúnyább, átlagos az már inkább társkeresőkön legel, de akkor se 100%, hogy csak szex érdekli. A nőkön is sok minden múlik ám.
jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
8-as nagyon jól mondja, de nyilván eléggé általanositva.
jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát most mit írjak erre a kérdésre? Több millió felnőtt van mindenféle külsővel, vágyakkal, nem lehet pontos választ írni erre a kérdésre.

De akkor is úgy gondolom, hogy egy csinos/jóképű egyénnek nem igazán van szüksége társkeresőre. Egyedül olyan esetben, hogy antiszoc, önbizalomhiányos, nincs hol bőven ismerkednie.

Viszont akkor se lehet kategorikusan kijelenteni hogy aki átlagos/csúnya az csakis testiségre utazik.

jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!