Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon komoly kapcsolatok tekintetében nőtöbblet van?

Figyelt kérdés
Lehet több a férfi egy társkereső oldalon de úgy hallottam hogy a többség az vagy nem akar komoly kapcsolatot vagy van barátnője vagy szeretőt akar és társai, akik tényleg komoly kapcsolatot keresnek azok kevesen vannak a nők pedig leginkább azért vannak fent. Így lényegében egy nőtöbblet alakul ki ha komoly kapcsolatot keres valakit társkereső oldalakon
2023. okt. 18. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Melyik társkeresőn?
2023. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Általában...
2023. okt. 18. 21:22
 3/7 MolotovPunk ***** válasza:
54%
Nőtöbblet társkeresőkön? Ezt hol álmodtad? És szerinted a társkeresőkön az összes nő komoly kapcsolatot keres? Van is erre bizonyítékod, vagy csak állítottál egy nagy marhaságot? Egy nő miért ne kereshetne alkalmi kapcsolatot? Továbbá a fent lévő nők között melyik használja egyáltalán aktívan az adatlapját? Mennyi női regisztráció lehet valós? Csak, mert valószínűleg kamu női adatlapok is vannak ám fent ilyen oldalakon, egyik társkeresőn volt is ebből gond pár évvel ezelőtt. Nem győzték törölni a sok kamu női profilt. Ne nevettess már ember!😂🤣
2023. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ez pontos..
2023. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem kitiltottak tinderről, mert csináltam egy kamu, csaj profilt. Kíváncsi voltam h milyen leszbik vannak erre meg mi a konkurencia. Tolna megye, 35-40km-es szűrő volt beállítva.

Kb 4x annyi csávó van, mint csaj. Egészen hihetetlen, de tényleg. Csajokból meg a nagyja olyan aki már évek óta fennvan, nem véletlenül. A fele vagy sárga lapos, a negyede a pénzre meg és a másik negyede a normális.

Nem vagyok egy top csávó, a attractiveness test is csak ilyen 7.40-re értékelt, de volt egy csomó randim. Ebből egy kapcsolat lett, a többi ilyen erőltetett, személytelen próbálkozás volt. Én úgy döntöttem végül hogy offolom ezeket az appokat, teljesen felesleges vidéken ezzel bíbelődni. Majd lesz máshogy csaj. :D

2023. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A komoly kapcsolatot kereső férfiak száma is többszöröse a nők számának. Főleg ha csak a komoly kapcsolatra alkalmas nőket számítjuk, mivel abból legfeljebb mutatóba akad 1-2.
2023. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
A társkereső oldalak nagy része szerintem ma már minden, csak nem társkereső. Sok kamu profil van fent az olyan oldalakon emellett még fizess azért havonta x összeget, hogy egyáltalán tudj levelet küldeni nőnek és talán szóba álljon valaki ott veled! Nagyon szánalom kategória.
2023. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!