Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt félénk introvertált srácként?

Figyelt kérdés

febr. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
évek óta társkeresőzől?
febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt várod hogy a szádba repüljön a sültgalamb, és ezzel a mentalitással lehet hogy örökké várhatsz. Tegyél érte, szocializálódj.
febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Te nem introvetált vagy, hanem aszociális. Bár elnézve a válaszaidat, ez a legkisebb baj, magadon kéne változtatni.

Amúgy véletlenül nem csak olyan lányok jöhetnek szóba, akik nem isznak, nem cigiznek, nincs tetkójuk, nincs műkörmük, nincs festett hajuk, nincs piercingjük és még szüzek?

febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Senior Séf ***** válasza:
100%
Keresd meg a tökeidet.
febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

15

kifejtenéd mit értesz ezalatt? gondolom te a 2 méteres kigyúrt állatokra buksz, én nem ilyen vagyok bocs

febr. 24. 19:57
 16/43 anonim válasza:
100%
A 14-es nagyon jól leírta. Ez nem szimplán (csak) introverzió. Nekem szociális szorongásom van, ami valljuk be nem igazán vonzó a nőknél.(Ha aszociális vagy az se igazán...) Szerintem hasznos dolog tud lenni, ha megpróbálod kívülről látni magad. Elképzelni, hogyha te lennél a nő, mennyire tartanád vonzónak azt az embert, akit látsz. Nyilván egy ember, aki szorong, amikor új embereket kell megismernie vagy nem meri felvenni a telefont (mondjuk az èn esetemben ez utóbbi is fennált) az nem éppen vonzó... De a lènyeg, szerintem első körben az önfejlesztès lenne cèlszerű és utána a társkeresés.
febr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

". Elképzelni, hogyha te lennél a nő, mennyire tartanád vonzónak azt az embert, akit látsz."


én nagyon vonzónak tartanám magam nőként

febr. 26. 13:11
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így van, és nincs barátnőd akkor rosszul gondolkodsz.
febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
nem gondolkodok rosszul
febr. 26. 13:38
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
#20 De.
febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!