Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden lány elutasít a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 27-éves fiú vagyok, de sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromhoz képest (Kisfiús arcom van és 15 ~ 17 évesnek nézek ki.), Komárom-Esztergom megyében élek egy kis városban.


Eddig még nem igazán volt kapcsolatom, mert minden lány elutasított, akiknél eddig próbálkoztam, illetve alapból szóba sem állnak velem.


Korábban volt egy feltűnő szépséghibám, amit aztán 3-évvel ezelőtt megműttettem, de sajnos mind hiába, mert a probléma ugyanúgy fennáll..


Általában közösségi oldalakon próbálkozok, valamint különböző társkeresőkön, de egyszerűen senki sem ír vissza, de még azok a lányok sem, akik Matchelnek, Facebookon pedig még csak vissza sem jelölnek, de ha mégis válaszolnak, akkor mindig elhajtanak, lehetőséget sem adnak arra, hogy megismerjenek, ami eléggé rosszul esik..


Pár évvel ezelőtt próbálkoztam élőben is, de sajnos nem lett jó vége, ezért inkább már csak Neten próbálkozok, mielőtt bárki is megvetne ezért..


Mielőtt még bárki is adna tanácsokat, szinte mindent kipróbáltam már, amit korábban az oldalon javasoltak...


Divatos ruhákat hordok, többféle frizurát is kipróbáltam már és még ápolt is vagyok.


Az mondjuk tény, hogy vékony vagyok, de nem gondolnám, hogy ez ekkora baj lenne, mivel rengeteg vékony fiúnak van barátnője..


Igazság szerint fiatalabb lányoknál próbálkozok (15, 16, 17, 18 ~ 19, 20, 21) éveseknél, mert nem jövök ki a korosztályommal....


27/F



febr. 23. 19:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

27evesen ne probalkozz 15eveseknel.

Ne kovess be es jelolje be idegeneket sehol.


Ismerkedni tarsasagban kell nem pedig ugy hogy rairok valakire instan akit amugy nem is ismerek.


Valoszinuleg az a problema veled hogy a sajat szintednel joval jobb lányoknál probalkozol..

febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Nemtudom lehet a 15 éves korosztály még kissé fiatal így 27 évesen már neked

Ha vékony vagy meg menjél gyúrni

Miért nem jössz ki a saját korosztályoddal? Mi a gond?

Mi az a szépséghiba ami nem múlik még műtét hatására sem?

febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

" éveseknél, mert nem jövök ki a korosztályommal...."


Na ja, 27 évesen 15 éveseknél is? És csodálkozol, higy elhajtanak? Nem a külsőd miatt, vagy elsősorban nem amiatt.

AZ, meg hogy a saját korosztályoddal nem jösz ki, azt jelenti, hogy fejben sem vagy rendben.


TUdod, ha egy tini lány idősebb pasit akar kiváncsiságból vagy valamiért, akkor olyant akar, aki úgyis néz ki és úgyis gondolkodik. Nem egy idősebb pasit, aki olyan, mint a korosztálya.

febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Ne kislányoknál próbálkozz, hanem huszonéveseknél.

A netes társkeresés az hidd el másoknak is egy pokol. Ne fixálódj rá nagyon a külső "hibáidra" (amik lehet nincsenek is), hanem lásd be, hogy neten kb lehetetlen ismerkedni. Inkább élőben próbálkozz valami hobbi, munka vagy közös társaság által. (Szívesen adnék jobb tanácsot, de nem tudok :P)

febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy az #5-ös mondta, keress társaságot. Társasjátékklub, kirándulások, önkénteskedés, stb. Ha ott sikerül megismerni másokat, akkor nagyobb eséllyel tudtok közös érdeklődési kör mentén ismerkedni. Aztán ki tudja, bármi lehet. Legyen önbizalmad! Ne a csajozás legyen a cél, hanem hogy, rendben legyél magaddal. Ez aztán kisugárzik a viselkedésedre is, azt meg észreveszik a lányok :)


És igen, ismeretlenül bejelölgetni embereket facen meg instán írogatni nekik elég creepy. Ne csináld, főleg nem 18 alattiakkal.


Sok sikert!

febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

Attól még szarul nézel ki.

Ez a legnagyobb gond. Egy majomra is adhatsz divatos ruhákat, attól még nem lesz topmodell, ahogy meg is fürdetheted, befújhatod a legmenőbb dezodorral, rakhatsz rá ékszereket is, ugyanúgy egy majom lesz, mert annak született.

Jelen esetben te vagy a majom. HA szar alapokkal születtél akkor sokat nem tehetsz, kihozhatod magadból a maximumot, de lehet (sőt biztos) az is kevés lesz. A te maximumod lehet ,hogy az átlagot sem éri el. Sajnos ilyen a világ.

febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

27 évesen 15-17 évesekkel?

te kicsit sem vagy százas, nem véletlenül nem tudsz ismerkedni.

febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 shortcel165 ***** válasza:
7%

Milyen magas vagy?


Ez a kulcs a sikerhez a nőknél.

Egy magas pasinak a szarát is megeszik.

febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
15 éveseknél????? Remélem lajkolják az oldalt bizonyos hatoságok is 😱
febr. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért baj az, ha fiatalabb lányoknál próbálkozok, de ahogyan korábban is írtam, sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromhoz képest, ezért a korosztályom számára visszataszító vagyok, illetve nem jövök ki velük..... Velük még beszélgetni sem tudok....


A többségüknek már családja van, hiszen gyerekük van, nekem pedig még kapcsolatom nem igazán volt...... A Pedofília szerintem ott kezdődik, ha 40~50 éves férfi jön össze egy 14~15 évessel, vagy az elfogadott?... Rengeteg embert tudnék felsorolni, akik fiatal lánnyal jöttek össze idősen..

febr. 24. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!