Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány?

Figyelt kérdés

Irtam neki, nem valaszolt, tehát ignoralt.

Ha szembemegyek, akkor ram nez hirtelen; ha közelében vagyok, akkor eltakarja a fejét, stb.

Amiota elutasitotta/ignoralt, sikerult elfelejtetnem, de elegem van abbol, hogy jatszadotik az erzeseimmel.

Mit akarhat tolem, sajnalja, hogy elutasitott vagy mi? Ha engem akart/akarna, nem hiszem hogy visszahozna a regi erzest...



2018. ápr. 22. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kellemetlenül érzi magát.. a legtisztább ha megpróbálod megbeszélni vele...
2018. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ööö... hol van itt a játszadozás? Minden módon kimutatta, hogy nem akar tőled semmit. Nem válaszol, még a fejét is eltakarja ha a közelébe mész... ennél egyértelműbb viselkedés a világon nincs. Az meg, hogy rádpillant, ha szembemész vele, ne haragudj, de nem jelzés és nem játszadozás, ebbe te képzelsz többet. Nem akar ő téged, hagyd.
2018. ápr. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem, és eléggé feltűnő, mivel csak kozelemben lesz csak felenkebb,idegesebb.
2018. ápr. 23. 04:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele
2018. ápr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel toled, lassan kozelits
2018. ápr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

“A kérdező kommentje:

Biztos nem, és eléggé feltűnő, mivel csak kozelemben lesz csak felenkebb,idegesebb.”


Nőként írom: ha nem válaszolok valaki üzenetére, ideges vagyok a jelenlétében, és elfordítom még a fejem is tőle, az nem azért van, mert tetszik az illető, hanem épp ellenkezőleg. És minél jobban erőlteti ezek után a dolgokat, annál jobban menekülnék előle. De nem muszáj hallgatni rám, tanulj akkor majd a saját hibádból.

2018. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá ha valahol egyedül találod (de lehetőleg olyan helyen ahol látnak mások is, szóval, folyosó egyebek, hogy ne érezze magát fenyegetve) Valószínűleg elutasít, ennyi. Mondd meg neki, hogy ne viselkedjen ilyen gyerekesen, mert idegesít, vagy amit akarsz.
2018. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!