Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt normális kapcsolatot kereső nők?

Figyelt kérdés
Érdeklne hogy hol lehet a mai világban normális kapcsolatot kereső nőt találni.43 éves Veszprém megyei férfi vagyok,van munkám,sportolok,nincsen káros szenvedélyem,de társkeresőkön semmi eredmény. Semmi extra elvárásom nincsen,max az hogy a párom ne legyen molett. Nem tudom mi lett a mai világban,a jót nem becsülik meg a nők azt tapasztalom.

#komoly# #randi#
febr. 24. 07:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
Mért kell egyeseknek bántani a kérdezőt? Feltett egy normális kérdést, neki is nehéz az ismerkedés, mint sokunknak ebben a felszínes világban. 40 után még nehezebb, eléggé kompromisszummal terhelt a felhozatal és a potenciális jelöltek száma is kevesebb, hisz sokan már foglaltak. Néhányan még mindig úgy válogatnak, mint 20 évesen, pedig szerintem sem ártana egyeseknek leszállni a földre az elvárások tekintetében. Azt én is észrevettem, hogy nem tudják annyira becsülni egymást az emberek, de ha valaki nagyon jól néz ki, sok minden felett hajlamosak az emberek szemet hunyni, nem egy példát láttam már erre. Sokszor látom, a párosítások rosszak, az egyik fél kihasználja a másikat, érdekből van vele, stb. Szóval a jólelkűeknek valahogy mindig sikerül belefutni egy ilyen kapcsolatba. A sok csalódás miatt egy idő után mindenki belefárad ebbe az egészbe és elmegy a kedve az ismerkedéstől, függetlenül attól, hogy tényleg hiányzik neki a társ. Egyébként kérdésedre a válasz: Nem tudom hol kéne ismerkedni, sok itt az ehhez hasonló kérdés, úgyhogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. Persze mondják, járjon az ember társaságba, de igazából már 40 körül az ember már kinőtt a bulikázásból, ha meg van valami baráti összejövetel, legyünk őszinték ott is többnyire párban vannak. Munkahelyen nem biztos, hogy összejön, a társkeresőkön is elszabadult a pokol, valahogy már az sem olyan, mint kb. 10 éve. Sok sikert neked!
febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!