Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor illik eldönteni, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik eldönteni, hogy ő kell-e nekem, és más férfiakkal nem foglalkozni?

Figyelt kérdés

Első jól sikerült randi? Első csók? Első szex? Mikor mindketten úgy érezzük?


Több jól sikerült randin vagyok túl, amik között nem telt el sok idő. Többen is szimpik...


Nekem sok idő kell, mire érzések alakulnak ki, legszívesebben többükkel is ismerkednék tovább, hogy megtudjam, kivel működne jobban, de fogalmam sincs, hogy mikortól számít etikátlannak az, ha egyszerre több alakuló kapcsolatom is van, majd egyszercsak valamelyikének mondom, hogy hagyjuk inkább, holott amúgy tök jól elvoltunk eddig...



febr. 24. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyszerre csak egy emberrel etikus akar melyebben csetelni es talalkozni. Nem kell hozza csok,h tudd,h o kell .
febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából számomra már az első szexnél bőven eldőlne, hogyha valakivel odáig jutnék, hogy mással már nem szeretnék ismerkedni. De ezen a téren mindenki más és máshol van a határ.


Szerintem tulajdonképpen csak arra kell figyelni, hogy nagyjából közöld a másikkal, hogy mire számíthat és hol állatok egymással. Nem azt mondom, hogy el kell mondani, hogy holnap is randizol és valószínűleg szex lesz belőle, de azt szerintem mindenképpen illő tudatni, hogy mással is találkozol még. Pont azért, mert az egyáltalán nem helyes (szerintem) hogy találkozgatsz mondjuk 3-4 emberrel és egyszer csak random közlöd (n-1) partnerrel, hogy ennyi volt, megvan a párod és hát nem ő lett.


A leghelyesebb lépés szerintem, ilyen esetben az, ha nem bonyolódsz bele annyira és így könnyebb dolgot lesz. De mint azt mondtam nem vagyunk egyformák, valakinek simán beleférne egy kósza szex is, nekem például már nem.

febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy jól sikerült randi után még ne pattints le mindneki mást, mert könnyen félrsikerülhet a dolog. AZ első szex után érdemes megbeszélni, hogy akkor hol is tartotok, és ez alapján dönts.
febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
bogyós növény vagy ez a 0. lépés, nem illik ezt csinálni egy idő pillanatban csak 1 udvarlód legyen ha látod hogy nem működik akkor le koptatod majd jön a kövi ez a helyes hozzáállás!
febr. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az udvarlók nem igazán szoktak sorszámot húzni, van hogy egyszerre többen kezdeményeznek van hogy sokáig senki, és olyankor nem a nő kezdi. És mivel nem ismeri őket nem lehet tudni melyik hazudik melyik nem, melyikkel érdemes ismerkedni. Ugyanez nyilván férfiaknál is előfordul, hogy ír 20 nőnek hónapokig sehol semmi, majd egyszer pl egy unalmas szerdai napon egyszerre 4 nő is elkezd válaszolgatni a semmiből. És akkor ez így van 2 hétig és megint semmi. Ha azalatt kiválasztott bénán egyet és az pont a legrosszabb volt, a többit meg elküldte nulla info alapján, utána lehet hónapokig megint semmi, akiket elküldött meg sajnálhatja, ráadásul azok majd szamárnak fogják magukat kategorizálni, pedig kb az eccpecckimehetsz alapján történt a döntés. Úgyhogy nem lehet így ismeretlenül elküldözgetni embereket. A legjobb őszintén megmondani hogy ez van, most éppen egyszerre akar mindenki kommunikálni, kell időt adni egymásnak.
febr. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ismerkedtem, hogy komoly kapcsolatot keresek. Partnerem is komoly kapcsolatot keresett, harmadik randinál már tudtam, hogy vele akarok lenni.


Szerintem ha komolyan ismerkedsz valakivel, volt már személyes találka, érdemes rá fókuszálni minél előbb kiderüljön, hogy passzoltok. Szerintem kontraproduktív egyszerre több személlyel randizni, nem tudsz ráhangolódni a másikra.

febr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ameddig írásban megy az ismerkedés, addig lehet több "vasat is a tűzben tartani". Első randi után, ha úgy alakul hogy lesz folytatása, akkor nem ismerkedek mással és ezt fordítva is elvárom.

26ff

febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!