Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ideális korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális korkülönbség párkapcsolatban és statisztika szerint? Melyik lehet leginkább sírig tartó?

Figyelt kérdés

febr. 25. 06:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
8-as, kövér és öreg “társad” neked lesz pufi :).
febr. 25. 07:38
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen.
febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem +/- 5 év.
febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Meglepőek a válaszok valóban. De szerintem nincs pontos recept, hogy hány év korkülönbség az ideális, az, hogy jól működjön a házasság, nem feltétlen ezen múlik. Amit én láttam: Apai nagyszüleim között 11 év volt a korkülönbség Nagyapám javára.Nagyon szerették egymást, szép kort éltek meg mindketten és a sírig tartott. Anyai nagyszüleim esetében Nagyanyám volt egy évvel idősebb. Náluk fiatalabb korukban voltak problémák, de végül szeretetben együtt öregedtek meg és a sírig tartott. Egy ismerős házaspár esetében a nő volt 10 évvel idősebb. A nő 50 éves kora körül hatalmas balhék voltak, mert féltékeny volt a férjére, valószínű nem alaptalanul. Végül együtt maradtak és a férj becsülettel ápolta a feleségét, amikor az gyógyíthatatlan beteg lett, ez a házasság is sírig tartott.
febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

12-es! Hogyne lenne már ideális korkülönbség? Se a túl kevés, se a túl sok, sem pedig a nő oldalán felmerülő többlet nem jó.


Vannak jó kapcsolatok és a statisztikai átlag ha jól tudom 4,6 évvel idősebbre teszi a férfit de van ahol 3.5-re teszik, tehát 3-5 év lehet valahol a jó, bár szerintem inkább 4-6 de ez már egyéni privát vélemény.

febr. 25. 08:11
 16/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem +/- 5-ig az ideális, de kb 10-ig még simán lehet jó.


Ennek ellenére nem egy van akik mégis elválnak, szétmennek, közben meg vannak akiknek 20-30 év k9rkülönbséggel is működik. És nem az anyagiak miatt.


Ez hogy a férfi legyen idősebb, ez abból az időből maradhatott, amikor a nők még nem dolgoztak, de 16 évesen férjhez mentek, itt kellett hogy a ferfi már dolgozzon, el tudja tartani a nőt is, meg a kb évente születő gyerekeket is.

Ma legfeljebb annyiból jobb hogy a fiúk később érnek, viszont biológiailag rövidebb életűek, vagyis logikusabb ha a nő az idősebb.

febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező az eredmények csak egy dolgot mutatnak:


A gyakori tele van kétségbeesett 35 éves szingli nőkkel, akik azt hiszik hogy versenyezhetnek a 25 éves top formában lévő Stacyk-kel, csak azért mert ők nettó 200,000 HUF-al többet keresnek mint a fiatal Stacy-k.


Ez nem a valóság.


Egy normális fiatal nő általában néhány évvel idősebb férfira vágyik, vagy max korabelire vagy kicsit fiatalabbra.

febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
55%

17


Nem. Inkább tele a gyakori 35-45 közötti melós ferfiakkal. Pocakkal rondán, tapasztalatlanul. És ők teszik sorra fel ezeket a kérdéseket. Mert nem tudják lelkileg elviselni hogy pl 40 évesen szarul ki nézve nem őket fogja választani a 28 éves sportos - szép nő.

febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
18-as, ebben az esetben mindenki arra szavazna hogy a férfi legyen 10 évvel idősebb.
febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

17-es ezt én is így látom. A való életben a nők a nagy egyenjogúság ellenére továbbra is érettebb, náluk akár csak néhány centivel de magasabb férfit keresnek és nyilván anyagi biztonságot és van aki társadalmi státuszt is.


Szerintem egy 35 év körüli nőnek ( +- pár év ) baromira nem ideális egy kanos 25 éves srác. Hol élünk?

Nyilván ha 55 éves nők a válaszokat adók ott megértem de nem igazán nekik szántam a kérdést hanem olyanoknak akik még mindig egyedül vannak és keresik a társukat.


37F

febr. 25. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!