Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg lehet szokni,hogy 20cm-el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni,hogy 20cm-el alacsonyabb a barátnőm?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk,csak az arcképét láttam,úgy tetszett meg,meg a személyisége is szimpatikus.Nem is tértem ki a magasságra. Mikor először találkoztunk akkor ért egy kis megdöbbenés,hogy az államig ér.Én 175cm vagyok,ő utána mondta,hogy 155. Az első barátnőm egy magas volt velem,nagy szerelem volt,utána tudat alatt is a magas nőket kerestem. A mostaninak ,viszont a személyisége tetszik nagyon(nyugodt,kultúrált,intelligens),ellentétben az előzőekkel.
febr. 25. 07:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyin elbukik a kapcsolat, akkor nem kár érte.
febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Hanyd a fenében, nem jó komoly kapcsolatra egy alacsony nő.


Magas nőt keres, kell a jó genetika a gyerekeknek.

febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
25 centi van köztünk a ferjemmel, semmi problema nem volt ebbol soha :D
febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Nekem az a 20 cm csak derék alatt van, de élvezi a velem egy magas barátnőm.
febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En azonnal megszoktam. Sokkal ferfiasabbnak dominansabbnak erzem tole a fium.
febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem tetszik így, akkor miért jöttél össze vele? Most akkor tetszik vagy nem? Egyébként férfiak között te se számítasz magasnak egyáltalán, ha azt veszed, hogy a nők átlag magassága 160-165, ő csak 5 cm-el alacsonyabb attól, míg egy átlagos pasi 180-185 cm, ergo te is 5 cm-el vagy alacsonyabb az átlagtól. De ha nem tetszik, nem szereted és ezen fogsz problámzni végig, akkor hagyd el. 5 cm-el vagyok magasabb a nőknél, de nekem 180-nál kezdődik a FÉRFI, az zavarna, ha az alatt lenne.
febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6os,a magyar férfiak átlag magassága 176 cm.Tetszik,nem zavar,csak még szoknom kell,nyilván nem ezen fog múlni a kapcsolat tartóssága,csak még szoknom kell.
febr. 25. 07:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura vagy.
febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Én 165 vagyok, párom 185...nekem is kicsit szokatlan volt. De ez aeglehet e szokni..

N 32

febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nézd, ha vonzódsz hozzá, szereted, meg van a szikra, vágysz rá, testileg, lelkileg, akkor mi a gond? Én olyannal nem tudnék együtt lenni, akit nem kívánok, ha érted, nekem ez 180 vagy y feletti pasi. Tetszett már meg alacsonyabb, de annak a személyisége is olyan volt, na nála pl nem zavart az, hogy 5 cm -el alacsonyabb.
febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!