Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek valóban fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek valóban fontos, hogy egy férfinak legyen saját lakása, és ne az anyjával lakjon?

Figyelt kérdés
febr. 25. 21:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%
Annyi csak, hogy ne az anyjával (másokkal) lakjon. És ne is az legyen, hogy külön lakik, de az anyja átjár takarítani.
febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%

1


Hagyd a mellédumát! Aki albérletben lakik az kuka minden jobb külsejű nőnél. A saját lakás az a rajtengedély része.

febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
22%
1: Felőlem átjárhat takarítani, csak ne magától jöjjön, anélkül, hogy a fiával előre megbeszélné.
febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
2, nekem van saját lakásom, rohadtul nem érdekel, mennyit fizet a lakhatásáért.
febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még sosem volt olyan, akinek lett volna saját lakása. Nem mindenki milliomos.
febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
38%

5

Én nem vagyok milliomos, mégis van lakásom! 🤷‍♀️


2

Nem vagyok "jó nő", de a sajat lakás nálam is alap! 😏 Egy bizonyos kor felett ez adott, és elvárt!

febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
40%
#6 Nem mindenki ilyen szerencsés.
febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
41%

7

Szerencse???? Ennek ahhoz semmi köze!!

Tanulás! Szorgalom! Talpraesettség! Maximum abban vsgyok szerencsés, hogy jó családba születtem. Értsd: Arra neveltek, hogy legyek kitartó, alazatos, és talpraesett! És mielőtt azzal jössz, hogy ők rakták alám a lakást: Tanárok, annak megfelelő bérezéssel

febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

2

Párok ezrei élnek albérletben. Elég delulu, amit mondasz.

febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
71%
Na látod, erről beszéltem. Az én párom szülei elittak mindent, ahogy a nagyszüleim is. Hiába van tanulás, szorgalom, diploma, külföldi munka, nekünk minden lassabban megy, mert nem nulláról indulunk, hanem mínusz százból. Adósságok visszafizetéséből. Emiatt nem kell leírni senkit. Majd lesz. Nem minden férfinek azért nincs, mert lusta, életképtelen.
febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!