Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér férfinak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér férfinak valóban lehet ilyen vékony barátnője, mit gondoltok az ilyen párkapcsolatról a szerelem lehet vak?

Figyelt kérdés

[link]


Én is ilyen testsúllyal rendelkezem, kb. így nézek ki, egy ilyen barátnőnek már én is örülnék, fent vagyok Tinderen, Facebook randin, párom.hun, randivonalon, Elittárson, volt már hohy csinosabb lány adott volna esélyt de nem éreztem többet, nem tudtunk elbeszélgetni


2023. ápr. 10. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezek szerint igen, amùgy elég jòl nézki fejre a pasi, leadna 50 kilòt jò pali lenne.
2023. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Én is elég vékony vagyok, szinte minden exem túlsúlyos volt. Egy normális nőnek tökre nem a külső a legfontosabb. Ez a gond az internetes ismerkedéssel, ott kb senki se lett volna szimpatikus 1-2 kép alapján azok közül akikbe szerelmes voltam.
2023. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy elég helyes a fickó, 10/10 lenne, ha nem lenne rajta legalább 70 kg felesleg.

De így nem kéne, mert viszolygok a hájas pasiktól. És szerintem a nők nagy részének sem tetdzik az ilyesmi.

Persze kivételek mindig vannak, úgy 100-ból 1 nő, akinek ez bejön.

2023. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lánynak csak a feje látszik. Nőies vagy mint egy 10 éves kislány?
2023. ápr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

No átlag vagy kicsit csúnyább típus. A férfi meg pénzes……


Ne álmodozz incelke! Kövér férfinek nem lesz vékony csaja ha beledöglik se. Fogadd el

2023. ápr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy mindenki szerint a vekony a szép? Nekem mindig tetszettek a "kicsit mackós" férfiak. A partnereim régen és most a férjem is vékony. Sosem jöttem be a "maciknak".Ja, én is vékony vagyok.
2023. ápr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!