Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módon lehetne kiegyenlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon lehetne kiegyenlíteni a párkapcsolati piacot?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a mellébeszélést, nem is kell rondának lenni, ma már egy átlagos férfi is gyakorlatilag esélytelen Tinderen, míg egy hasonlóan "semmi extra" nő éjjel-nappal válogathat a próbálkozók közül.


Ahogy nőtt a nők szabadsága, úgy okoznak egyre több kárt a világban. A férfiak boldogtalanok, magányosak és már teljesen kiábrándultak a nőkből, a nők pedig hosszú távon szintén boldogtalanok és frusztráltak, mert csak az ösztöneikre és a pillanatnyi élvezetekre képesek fókuszálni, és nem látják be, hogy alapjaiban kellene újragondolni az értékeiket.


Világos, hogy de facto senkit nem lehet rákényszeríteni valaki másra, de a jogoknak akkor és addig van értelme, amíg az azt élvezők legalább kárt nem okoznak vele. Nyilvánvaló, hogy ezen a ponton már bőven túl vagyunk.


Nincs ugyan kimondva, de mindenki tudja, hogy csak a nők választhatnak. Az, hogy a szexuális forradalommal a férfiaktól néhány évtized alatt gyakorlatilag elvették a nők a választás jogát, ugyanannyira elviselhetetlen és megbocsáthatatlan, mintha holnap a nőktől is elvennénk.


Talán érdemes lenne racionális elvek alapján szabályozni ezt a katasztrofális helyzetet, amit a nők túlzott szabadsága előidézett. csak az a kérdés, hogy hogyan?



febr. 26. 15:54
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 anonim ***** válasza:
8%
Rá van erre az embertelen tendenciára pakolva ez a megkonstruált fogalom, jóllehet a tudomány is már kimérte és szemléltette a jelenséget. A tudomány is incel? Mindig ezzel dobálóztok, hogy a tudomány így, a tudomány úgy, akkor most mi van?
febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/158 anonim ***** válasza:
71%
91-es akkor mi van?
febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/158 anonim ***** válasza:
86%

Ja hát igen, az átlag alatti pasi kedves... Aha... Biztos. Egy másik univerzumban. Hasonlóan jártam, mint a 87-es, csak én voltam olyan hülye és évekig hagytam magamat abúzálni. A pasinak 19 évesen én voltam az első. Átlag alatti volt, mackós testalkat, nem volt sikere a nőknél soha. Ő sem volt megelégedve magával amit rám vetített ki. Állandóan féltékenykedett minden férfira aki velem szóba állt, pedig soha nem adtam rá okot neki. Aztán kezdett durvulni. Ápolónőként dolgoztam gyermekkórházban. Állandó éjszakás voltam, mert kellett a pénz. Hajnali négykor képes volt hívogatni telefonon, hogy mit csinálok. Aztán amikor nem vettem fel, mert dolgoztam - értsd beteg gyereket hozott be a mentő, nekem ott az első dolgom a lefektetése mellett a vérvétel és infúzióhoz a branül kötés. Sokszor nem volt 5 perces művelet. Hogy én mit kaptam a pofámra, hogy biztos valamelyik orvossal kefélgetek. Aztán az utolsó évben egy olyan helyen dolgoztam, ahol bármikor lehetett b+. Keringésösszeomlás, újraélesztés. Szintén gyermekosztályon. Másfél órán keresztül nyomtuk a gyereket, mire sikerült stabilizálnunk úgy, hogy az intenzívre szállítható legyen. Másnap délután üvöltött velem és megütött, hogy mit képzelek magamról és, hogy mekkora qrva vagyok amiért bszok az ügyeletes orvossal. Évekig abúzált ilyen módon és ő nem volt Chad. Nem volt se jó képű, sem gazdag, nem volt se kocsija, se lakása, se jogsija. Az anyjával élt egy 3 szobás garzonban. 7 évet voltam vele együtt és viseltem el a pszichopata elmebeteg viselkedését. A férjem a ti szemetekben Chad. Jóképű, sportos, mindig is népszerű volt a csajok körében. A mai napig is az. Habár nem luxus autója van, de 17 éves kora óta

vezet. A saját házunkat építgetjük, ami az övé egyébként. Össze sem lehet hasonlítani az exemmel. Soha nem emelt rám kezet és soha nem abúzàlt mentálisan. Egy kedves, becsületes férfi, aki tisztel és szeret engem. Pedig nem vagyok átlag feletti nő. Tőlem ezerszer jobb nőt is megkaphatott volna, de neki mégis én mellettem. Úgyhogy annyira nem igaz ez a sztereotípia amiről erőszakoskodtok.

febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/158 anonim ***** válasza:
62%
A tudomány szemléltette hogy sok az életképtenek gyökér akinek nincs önkritikája és akaratereje változni. De nem azt hogy a nők a hibásak.
febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/158 anonim ***** válasza:
15%
Ez csak egy egyszerű survival bias, de a tudomány nem hazudik. Ez ki van már mérve, mióta a tinder bejött, a szingli, magányos férfiak száma jelentősen megugrott, míg a nőké változatlan maradt. Ha teccik, ha nem, ez van.
febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/158 anonim ***** válasza:
9%
Nem fogok vitázni agyhalott emberekkel. A nők SOHA nem fogják belátni ezt a kialakult helyzetet.
febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/158 anonim ***** válasza:
78%
95- "a szingli, magányos férfiak száma jelentősen megugrott, míg a nőké változatlan maradt."- ezt meg a statisztika nem támasztja alá.
febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/158 anonim ***** válasza:
71%
#93 Sajnálom hogy te is kifogtál egy ilyen nyomit!
febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/158 anonim ***** válasza:
73%

"magányos férfiak száma jelentősen megugrott, míg a nőké változatlan maradt. Ha teccik, ha nem, ez van."


És kivel vannak a nők, te agytröszt :D

febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/158 anonim ***** válasza:
84%
Tanulópénznek jó volt, hogy soha ne függjek ennyire valakitől. Az illető belém beszélte azt, hogyha elhagyom akkor 20 macskával fogok meghalni egy garzonban. Hogy nem vagyok se szép, se szerethető és örüljek, hogy ő egyáltalán velem van. Olyan szinten leépítette az önbizalmamat, hogy gyűlöltem magamat azt aki vagyok. Így elfogadtam, hogy nekem csak ő jut. Aztán 25 évesen a többedik pofon után meguntam őt és az állandó rögeszmés féltékenykedését. Egy indulatos tányércsapkodás után felálltam és közöltem, hogy vége van. Soha többé nem akarom látni őt. Aztán az a durva, hogy évekig zaklatott engem. Hol Facebookon, hol Instagramon, de megtalált Twitteren és emailben is írkalt 3-4 havonta. Tiltottam, nem vettem róla tudomást. Akkor írt utoljára amikor visszaírtam neki, hogy várandós vagyok és fogja fel, vége van. Soha többé nem leszünk együtt. Ennek már 2 és fél éve. Hogy azóta mi van vele, nem tudom, de gyanítom, hogy egyedül van. Pedig 2017-ben szakítottam vele. És ő nem Chad, hanem azon nemes pasik egyike, akik itt írkálnak. Az incelek/kevésbé sikeres hímneműek még kevésbé becsülik a nőt, mint az általuk gyűlölt Chadek. Az exem is azt hitte, hogy neki alanyi jogon jár az ingyen szex. Többször megerőszakolt a 7 év alatt emiatt. Évekig képtelen voltam a hagyományos szexre. A férjem volt az, aki segített türelemmel és rengeteg odafigyeléssel oldani ezt a gátat bennem. Vitátkozhatunk itt több száz hozzászóláson keresztül, de rohadtul toxikusak ezek az emberek. Tudom, mert egy ilyen elmebeteget évekig tűrtem. Tönkretette a lelkemet és megbetegítette a testemet. Ugyanis kialakult egy gyógyíthatatlan autoimmun betegségem is az alatt a 7 év alatt. Szerencsére sok nő felismeri az ilyeneket és nem esik bele abba amibe én. Ezért vannak az incelek egyedül, mert olyanok, mint az exem. Pusztítanak és rombolnak a párkapcsolatokban.
febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!