Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módon lehetne kiegyenlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon lehetne kiegyenlíteni a párkapcsolati piacot?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a mellébeszélést, nem is kell rondának lenni, ma már egy átlagos férfi is gyakorlatilag esélytelen Tinderen, míg egy hasonlóan "semmi extra" nő éjjel-nappal válogathat a próbálkozók közül.


Ahogy nőtt a nők szabadsága, úgy okoznak egyre több kárt a világban. A férfiak boldogtalanok, magányosak és már teljesen kiábrándultak a nőkből, a nők pedig hosszú távon szintén boldogtalanok és frusztráltak, mert csak az ösztöneikre és a pillanatnyi élvezetekre képesek fókuszálni, és nem látják be, hogy alapjaiban kellene újragondolni az értékeiket.


Világos, hogy de facto senkit nem lehet rákényszeríteni valaki másra, de a jogoknak akkor és addig van értelme, amíg az azt élvezők legalább kárt nem okoznak vele. Nyilvánvaló, hogy ezen a ponton már bőven túl vagyunk.


Nincs ugyan kimondva, de mindenki tudja, hogy csak a nők választhatnak. Az, hogy a szexuális forradalommal a férfiaktól néhány évtized alatt gyakorlatilag elvették a nők a választás jogát, ugyanannyira elviselhetetlen és megbocsáthatatlan, mintha holnap a nőktől is elvennénk.


Talán érdemes lenne racionális elvek alapján szabályozni ezt a katasztrofális helyzetet, amit a nők túlzott szabadsága előidézett. csak az a kérdés, hogy hogyan?



febr. 26. 15:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/158 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező (ennél a kérdésnél): "A szex az mondjuk összesen 2 százalékát teszi ki annak a problémának, amiről beszélek"


Kérdező (az incelforradalmas kérdésnél): "Nagyon elegánsan (nem) sikerült kikerülni a LÉNYEGET, azt, hogy a legrondább nő is hozzájut a szexhez akármikor, miközben férfiként az átlag sem, akiknek ráadásul sokkal frusztrálóbb és megterhelőbb a hiánya."


Szép öngól, gratulálok.

febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/158 anonim ***** válasza:
69%
Egyik szavukkal ütik le a másikat
febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/158 A kérdező kommentje:

#59 Szerintem az majdnem teljesen mindegy, hogy milyen célból írnak a nőknek, legalább a nagy számok alapján a "csak szexre kellesz" jelentkezők közül is lehet olyan, akivel hosszabb távú, komoly kapcsolat is kialakul. Ez is gyakori sztori, végeredményt tekintve mindegy, hogy hogyan indul.


Elhiheted, hogy egy hasonlóan hátrányos kinézetű férfi BÁRMILYEN jellegű interakciónak örülne és értékelné, ha bárki szóba állna vele, nem hogy még válogatni, te jó ég. És igen, egy átkozott randiig sem jutnak el bármilyen komolyabb látható fizikai vagy mentális defekt nélküli, simán átlagos férfiak tömegei.


"Kérdezem én: akkor mi van a többi nővel, akik 35-40 felett vannak, sokszor egyedül nevelnek gyereket, van rajtuk néhány kiló felesleg, és még sorolhatnám? Ergo nem "tökéletesek". Róluk miért nem esik szó? Velük miért nem foglalkozik senki? "


Fogalmam sincs. Ha ez így van, az persze felháborító, de gyanítom, hogy belőlük közel sincs annyi, mint kilátástalan incelekből. Az incelkérdésről azért lehet olyan sokszor hallani, mert rengetegen (és egyre többen) vannak.


"35-40 feletti társkereső nők panaszkodnak, hogy a 35-50 közötti férfiak tömegesen(!) pont ugyanazokkal a huszonéves, vékony, csinos lányokkal akarnának ismerkedni, mint a huszonéves férfiak is, és az összes többi nőt nőszámba se veszik"


"Valóban annyira sajnálni kell kollektíve a férfiakat, ha a nagy részüknek pont ugyanaz a célcsoport kell, kompromisszumnak, belső értékeknek nyoma sincs, kizárólag a felszínes választás dominál?"


Mondjuk ki, ők az alfák/Chadek. Ők azok, akik megtehetik, hogy válogatnak. Én személy szerint őket ugyanannyira gyűlölöm, mint az álszent nőket, úgyhogy nem én fogom őket megvédeni. A magam részéről én egyelőre bőven beérném átlagos nőkkel is, egyértelműen tudom, hogy egy tipikus insta lánnyal a világon semmilyen közös témánk nem lenne, engem ez a vonal nem is izgat komolyabban.


"Ezen is gondolkodj el egy kicsit légy kedves, ha már ennyire egyoldalúan, csak a férfiak sérelmei oldaláról nézed a társkeresést, és kicsit sem tűnik fel a kettős mérce a magas/irreális igények kapcsán."


Ha valakit konkrétan önhibáján kívül száműztek a társkeresés intézményéből, mint az inceleket, akkor elég nehéz ezzel a "sérelemmel" nem foglalkozni. Kedves.

febr. 27. 00:36
 64/158 anonim ***** válasza:
80%

"A magam részéről én egyelőre bőven beérném átlagos nőkkel is"


Az emberek nem azt akarják, hogy "egyelőre beérjék velük".

febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/158 A kérdező kommentje:

#61 Nincs másik kérdés, ez a kérdés van. Ha skizofrén vagy, azt sajnálom.



#64 Akkor lefordítom neked: eszembe sem jut modellek után sóvárogni, nekem bőven megfelelne a saját szintem is, ez akkor is így van, ha a feministák szerint az összes férfi csak a műanyag instacelebek után rohangálna.


De nyugodtan ragadd ki azt a 3 szót, amibe bele tudsz kötni, ha már a mondandóm érdemi részébe nem sikerült.

febr. 27. 00:50
 66/158 anonim ***** válasza:
68%

A szavaidból adódik össze a mondandók, nagyokos.


Bőven megfelel, továbbra is nemi erőszak szint.

febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/158 A kérdező kommentje:
#57 A 7/10-nek köze nincs a modellhez, épp az átlag feletti, a legtöbb ember egyetért, hogy jól néz ki. Semmi extra, de az átlagnál valamivel előnyösebb.
febr. 27. 00:59
 68/158 anonim ***** válasza:
44%
Linkelj.
febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/158 anonim ***** válasza:
82%

" de gyanítom, hogy belőlük közel sincs annyi, mint kilátástalan incelekből. "


Biztosíthatlak, hogy elvált, gyereket nevelő nőkből nagyságrendekkel több van.


Nézz magadba. Mindenféle, nem igazán szép, a linekt videóknál a 6-tól messze lévő pasiknak van barátnője.

A nőknek meg csak jobb, ha neked soha nem lesz. Nőgyülölő, nőket lenéző, krlátozni akaró kis pöts vagy, aki csak dugni akar egy nőt.


SOHA SENKI nem fog neked nőt biztosítasni.


"Nincs ugyan kimondva, de mindenki tudja, hogy csak a nők választhatnak."

Te debil vagy? Egy férfinak sem kötelező rendelkezésre állnia egy nőnek sem. Ő is mondhat nemet, és mondanak is sokan.

Az meg, hogy egy párkapcsolat és szex két ember közös döntése, és ezt képtelen vagy felfogni, az egyedül a te személye problémád.


Senki nem fog egy nőt alád fektetni. Hihetetlen, hogy mégis mit gondoltok. Menj már ki az utcára egyszer. Tele a város átlagos párokkal.

febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!