Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módon lehetne kiegyenlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon lehetne kiegyenlíteni a párkapcsolati piacot?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a mellébeszélést, nem is kell rondának lenni, ma már egy átlagos férfi is gyakorlatilag esélytelen Tinderen, míg egy hasonlóan "semmi extra" nő éjjel-nappal válogathat a próbálkozók közül.


Ahogy nőtt a nők szabadsága, úgy okoznak egyre több kárt a világban. A férfiak boldogtalanok, magányosak és már teljesen kiábrándultak a nőkből, a nők pedig hosszú távon szintén boldogtalanok és frusztráltak, mert csak az ösztöneikre és a pillanatnyi élvezetekre képesek fókuszálni, és nem látják be, hogy alapjaiban kellene újragondolni az értékeiket.


Világos, hogy de facto senkit nem lehet rákényszeríteni valaki másra, de a jogoknak akkor és addig van értelme, amíg az azt élvezők legalább kárt nem okoznak vele. Nyilvánvaló, hogy ezen a ponton már bőven túl vagyunk.


Nincs ugyan kimondva, de mindenki tudja, hogy csak a nők választhatnak. Az, hogy a szexuális forradalommal a férfiaktól néhány évtized alatt gyakorlatilag elvették a nők a választás jogát, ugyanannyira elviselhetetlen és megbocsáthatatlan, mintha holnap a nőktől is elvennénk.


Talán érdemes lenne racionális elvek alapján szabályozni ezt a katasztrofális helyzetet, amit a nők túlzott szabadsága előidézett. csak az a kérdés, hogy hogyan?



febr. 26. 15:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/158 anonim ***** válasza:
71%
#50 ha a szép nőknek kellenél akkor nem itt hisztiznél a piac megreformálásáért 🤡
febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/158 anonim ***** válasza:
69%

Tudjuk te mindig jobban tudsz minden. Te aki a gépen élsz.


Miért akkor kellesz csinis nőknek? Szoktál csúnyákra is nyomulni?

febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/158 A kérdező kommentje:

Nem tökéletes a Tinder, de viszonylag jól modellezhetők vele a valós arányok. Élőben legtöbbször csak annyi lenne a különbség, hogy az elutasítás mellé még meg is aláznak.


https://www.youtube.com/watch?v=qJmQnrNze3Q


https://www.youtube.com/watch?v=35fiNZTVVtU


Lehet személyeskedni, de ettől még ez az, amire nincs válasza senkinek. A második videóban legalább 7/10-es csávónak 16 ezerből 290 match és 3 "randi" jött össze, és ezek közül egyikből sem lett semmi. Itt tartunk.

febr. 26. 22:25
 54/158 anonim ***** válasza:
68%
Itt legfeljebb csak téged aláznak meg, mert mindenki látja hogy mekkora barom vagy 😂
febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/158 anonim ***** válasza:
71%
A nők nagyrésze nincs is fent társkeresőn te igénytelen puhapöcs.
febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/158 A kérdező kommentje:

#23 #25 Amúgy a matek simán kijön. Ha valaki Chadnek születik, akkor akár évtizedekig is képes uralni a párkapcsolati piacot. A nők értéke 20 év körül van a csúcson, aztán gyorsan lenullázódik, férfiaknál viszont, főleg ha valaki alfa, akkor akár 40-50-ig is masszívan tartja magát.


[link]


Így fordulhat elő, hogy viszonylag kevés alfa rengeteg nőt el tud halászni az átlagos férfiak elől.

febr. 26. 22:44
 57/158 anonim ***** válasza:
48%

Most akkor a wheat waffleses videóban levo csávó (aki amúgy kb az érettségi tablojat/LinkedIn profilja kepeit töltötte fel egy társkeresőre:D) szerinted 7/10?


Mert a korábban linkelt táblázatban a 7/10nel kb modellek vannak? Ez a srác meg jól néz ki, de azért bőven nem modell kategória (ahogyan persze én se meg a legtöbben sem). Most akkor hogy van ez a pontozás? Kicsit zavaros?

Egyaltalan hogy tudod te ezt megítélni hetero férfiként? Vagy meleg vagy?

febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/158 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon fárasztó vagy kérdező

Ugyanazon a kifejezések mint aki felhuztak...azt hiszed attól hogy 100x leirsz valamit, valóság lesz?

febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/158 anonim ***** válasza:
70%

#41

Már megint úgy csinálsz, mintha a ronda nőkre ez nem ugyanúgy vonatkozna, azzal a különbséggel, hogy őket max. szexre elvinnék, kihasználnák, de még az is totál egyoldalú szex lenne, meg se érné nekik. Már a másik kérdésednél is felhívtam rá a figyelmed, hogy ne tegyünk már úgy, mintha a férfiak nagy része aztán a saját ligájában játszana.. tele van az egész GyK, sőt még a Reddit is olyan kérdésekkel, amiben magukat csúnyának, kövérnek, csórónak valló férfiak jól szituált, igényes, csinos, fiatal, vékony nők után sóvárognak, és milyen érdekes, hogy szinte az összes többi férfi is utánuk sóvárog, aztán megy a csodálkozás, hogy nem veszik őket észre. Te a 4-5/10 férfiakra hivatkoztál, hát hidd el nekem, hogy a 4-5/10 kategóriás nőknek se sokkal könnyebb a helyzete, leszámítva a kanos csávókat, akik szánalomból 'talán' lefeküdnének velük. Ja, és arról a tényezőről szót se ejtettünk, hogy rengeteg férfi mindenkit jobbra húz Tinderen, aztán utána válogat a match-ekből. Képzeld el, abból a rengeteg match-ből sokszor csak elenyésző számú fog ráírni a nőre Tinderen, úgyhogy a match-ek nagy része sokszor kamu lesz. Egészen gyakori kiírás Tinderen az a szöveg (gondolom neked is feltűnt), hogy "ha már jobbra húztál, írj is!" És én ezt a szöveget bizony sok csinos, sőt dögös nő adatlapján is láttam, úgyhogy erről ennyit.

Nem érzed át azt a kettős mércét, hogy magatokkal szemben fel sem merül, hogy vonzalom nélkül legyetek együtt egy nővel, de a nőktől bezzeg az ellenkezőjét várnátok el, és ennek napról napra, felháborodva hangot is adtok, igaztalanul? És nem, ne gyere nekem azzal, hogy átlagosabb nők mennyivel sikeresebbek, mennyivel nagyobb rájuk az igény, miközben egy rakás nő számol be arról, hogyha egy férfi nem a legjobb nőt kapja meg, akkor örökké vágyakozni fog mások után (ami roppant megalázó), a mai férfiak elvárják a tökéletes, feszes testet, és bizony új jelenség (találsz róla több cikket is a neten), hogy 35-40 feletti társkereső nők panaszkodnak, hogy a 35-50 közötti férfiak tömegesen(!) pont ugyanazokkal a huszonéves, vékony, csinos lányokkal akarnának ismerkedni, mint a huszonéves férfiak is, és az összes többi nőt nőszámba se veszik. Kérdezem én: akkor mi van a többi nővel, akik 35-40 felett vannak, sokszor egyedül nevelnek gyereket, van rajtuk néhány kiló felesleg, és még sorolhatnám? Ergo nem "tökéletesek". Róluk miért nem esik szó? Velük miért nem foglalkozik senki? Valóban annyira sajnálni kell kollektíve a férfiakat, ha a nagy részüknek pont ugyanaz a célcsoport kell, kompromisszumnak, belső értékeknek nyoma sincs, kizárólag a felszínes választás dominál? És akkor még van képe panaszkodni sokaknak, hogy felszínesek a nők, magas a nők igénye, miközben egyfelé, a női társadalom csak egy szűk rétege felé húz a férfiak nagyon jelentős része, ami ezen az oldalon is nagyon jól leképeződik, és cikkek is íródtak a témában, több is.

Ezen is gondolkodj el egy kicsit légy kedves, ha már ennyire egyoldalúan, csak a férfiak sérelmei oldaláról nézed a társkeresést, és kicsit sem tűnik fel a kettős mérce a magas/irreális igények kapcsán.


Üdv,

30 F

febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/158 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, neked csak az általad leírt piacon legyen egyenlőség, hanem úgy mindenben. Mindenki válasszon olyan párt, aki vele egyenlő, vagyis egy szinten vannak mindketten. Tehát akkor én egy vékony csinos, szép arcú nő vagyok, 2 diplomával, kielégítő anyagi háttérrel,nem szorulok senki anyagi támogatására, nettó fel milliót keresek, s ez mind igaz. Ergo, én elvárhatom a minimum átlagos testalkatú, de inkább sportos, jóképű, értelmes, diplomás jól kereső pasit... ugye, persze jó belső értékekkel is rendelkezzen. Na innen kezdődik az egyenlőség. Ugye így most sokkal jobban érzed magad? Tudod mikor lesz kiegyenlített a piac? Mikor nem lesz az összes pasi ilyen ronda, dagadt, igénytelen, beképzelt, nekem alanyi jogon jár a jobbnál jobb punci, ráadásul minden este másik. Na, ilyen sose lesz 🤣
febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!