Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan nyíló lányok, ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan nyíló lányok, ti mikor engedtétek közelebb a párotokat?

Figyelt kérdés

Olyan lányok kommentjei érdekelnének akik lassan tudnak feloldódni, bizalmat szavazni, lassan, fokozatosan engedik közelebb a másikat.

Mikor volt az első kézfogós séta, ölelés, csók? Mikor vagy miért éreztétek, h az udvarló fiút közelebb lehet engedni magatokhoz?


febr. 26. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az én meglátásom szerint "bebizonyította", hogy nemcsak kufircolni akar velem és a szerelem irántam eléggé erős, vagy akár számomra eléggé érett egy kapcsolathoz.
febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ez idő alatt te mennyire voltál aktív részese az ismerkedésnek? Mennyire kerested őt, akár írásban, akár személyesen? Vagy kommunikáció terén is távolságtartóbb voltál?
febr. 26. 18:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenkivel tartok egy lépést távolságot, nemcsak a potenciális partnerekkel a múltban. Eldumálok én normális kereteken belül majdnem mindenről, kifejezetten szeretem a spontán, természetes lefolyású konverzációt. Tehát ha szerintem unalmas a másik el se jut addig, hogy valami kialakuljon kettőnk között.

Ha felhív én is felhívom, ráírok nyugodtan. Nem számolom, hogy mennyiszer keresett és akkor most nekem is kéne és ilyesmi hasonlóságok. Volt olyan pasim, aki a kezem meg akarta fogni úgy, hogy 4x vagy 5x beszélgettünk és nem engedtem neki, visszavett és együtt voltunk majdnem 3 évig.

Volt olyan is, hogy első randin megcsókolt és viszonoztam, de nem szexeltünk a harmadik randin. Ha úgy látom, érzem, hogy hozzám illik akkor jöhet kapcsolat szóba. Nincs konkrét recept visszahúzódóbb, bizalmatlanabb emberekhez. Nem egyformán működünk, nem mindegyik ismerkedés folyamata azonos. De szerintem amikor a bizalmába fogad téged akkor jó úton haladsz. Mást sajnos nem tudok írni neked.

febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De mégis... Légy türelmes ha ér neked az a személy valamit.
febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaidat, hasznosak voltak. 🙂
febr. 26. 19:16
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, remélem hasznodra válnak. 😊
febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nálam sajnos az a baj, hogy a másik fél szinte alig ír, napi 1 max 2 alkalommal, telózás pedig sosics. Igaz mikor ír, érdeklődik, kérdez, de van, hogy csak másfél nap mire jelentkezik újra. Olyan, mintha igazából nem is akarna ismerkedni, amire rá is kérdeztem, hogy ha nem érzi, hogy ennek van értelme, akkor nyugodtan szóljon, nincs abban semmi rossz. De elmondása szerint szeretne, csak ő ilyen lassan nyíló.

Sosem találkoztam ilyen személlyel, érdekelt másnál ez, hogy működik.

febr. 26. 19:33
 8/19 anonim ***** válasza:
Mióta ismerkedtek, randizni mikor fogtok?
febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak ölelésnél tudtam eldönteni,h van-e kémia. Első személyes tali.

Én úgy érzem sok vagyok neki ,ha napi 1-2-nél többször keresem.

febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lassan 1 hónapja ismerkedünk, eddig 4 randink volt. A legutóbbin konkrétan megkérdeztem szeretne e még talizni, azonnal rávágta, hogy igen. De a fizikai közeledést kategórikusan elutasítja, értsd pl. arcra puszi.
febr. 26. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!