Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedtétek el azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedtétek el azt az embert, akivel folyamatosan találkoznotok kell?

Figyelt kérdés

Hasonló esetet megélteket keresek, ha lehet.

A baráti körömből egy pasival elég hosszú ideig flörtöltünk sms-ben. Aztán úgy döntött beszámol róla, hogy a barátnőbe szerelmes évek óta. Segítettem neki, de nem jött köztük össze a dolog. Ez egy hosszú folyamat volt, és keztem azt éretni, hogy elengedtem a dolgot. Msot azonban, hogy kiderült a másik lánnyal nem jött össze, ismét kezdődik a flört, én pedig minden próbálkozásom ellenére megint kezdek beleesni. Nem tudom kiderülni, ezért nem szeretném felrobbantani a baráti köröm, de magammal sem akarok kibabrálni. Volt.hasonlóban részetek? Tanácsok?



2020. jún. 16. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagy ezt a fiút keres mást beszélgetek flörtök és be nyögi hogy más lány tetszik neki aztán nem jön neki ösze aztán megint be probálkozik nálad vagy csesz ki vele alaposan vagy hagyd a fenébe
2020. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!