Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány vissszautasít egy férfit, akkor utána még a lány van megsértődve, hogy a férfi udvarolni próbált neki?

Figyelt kérdés

febr. 27. 14:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Kapja be a hülye p*csa, ne érdekeljen, hogy meg van sértődve, egészségére 😉
febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Én még ilyet nem láttam.
febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én két esetben szoktam megsértődni:

1. Ha valami nagyon igénytelen férfi próbálkozik nálam, igényes nőként... hogy azt gondolta, van esélye, az nekem felháborító, lehet emiatt felszínesnek nevezni (és itt tényleg a szakadt, büdös, kirohadt fogú, kócos zsíros hajú egyéneket értem igénytelen alatt)

2. Ha valaki bunkón és vagy taperolva próbálkozik.

febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A közeledés stílusa, módja és körülményei befolyásolják, hogy sértésnek veszem-e.


Volt egy kolléga, aki nyíltan, a többi kolléga előtt nyomult a kolléganőre úgy, hogy minden reggel az asztalára tett egy csokit. A kolléganő kérte, hogy ezt ne tegye, nem szereti, és ez zavarja őt. Nem adta fel, azt mondta, szívesen adja. A folyosón dohányzitt a hölgy ( akkor még lehetett), odament hozzá, egész közel, randevút kért tőle. Visszautasította. Végül a nő dohányozni se ment ki a szobából. Továbbra is minde reggel odatette a csokit. A nő látványosan a szemétbe dobta. Végül sírógörcsöt kapott és bement az igazgatóhoz panaszra, hogy ilyen körülmények között nem tud dolgozni.

márc. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Melyik pali veszi tudomásul?

Ne viccelj!

Nemet mondok , még is próbálkozik.

Dilisek!

márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14 Lemaradt a kérdésből ez a mondat:

"A visszautasítást a férfi tudomásul vette, utána már nem próbálkozik."


Amit írtál itt teljesen érthető a nő reakciója. A kérdés nem az ilyen esetekre vonatkozott.

márc. 1. 09:21
 17/20 A kérdező kommentje:
#15 Én ilyen "pali" vagyok.
márc. 1. 09:22
 18/20 anonim ***** válasza:
55%

Én sértett voltam.

Bepróbálkozott egy pasi alapból erős kompromisszum volt a kinézete. Raniztunk hónapokig majd le is feküdtünk egymással. Borzalmas volt annyira undorító volt hogy a zsíros testén elvárta hogy ugráljak ő meg szart se csinál és a fasza is 5 cm... majd utána kértem egy pohár vízet. Nagy nyöszögve felkelt hogy hozzon... Hazaértem reggel átgondoltam az estét és arra jutottam nincs az az isten hogy én ennyire leadjam amit elvárok, mérföldekkel jobb vagyok.

Megmondtam hogy nem szeretném tovább folytatni az egészet.

Elkezdett velem bunkózni hogy én mit képzelek magamról,én mindent csak hazudtam hogy én milyen vagyok, kihasználtam őt mert "lelki szemetesnek" használtam.

Szóval elfogadta a visszautasítást de hogy... Sértett voltam. Érthető okokból.

márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Értelek. De te sem a kérdésben szereplő helyzetre írtál.
márc. 1. 13:34
 20/20 NTBS ***** válasza:
Határozottan akarja lezárni a dolgot!
márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!