Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiak csak kb. 20 - 30 százaléka tartozik a helyes sportos vonzó kategóriába?

Figyelt kérdés
febr. 27. 15:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom kérdező te jársz-e emberek között, de ennél sokkal alacsonyabb ez az arány.

Ha 20-30% lenne az gyakorlatilag azt jelentené, hogy lépten-nyomon ilyen férfiakba botlanál. Bőven 10% alatti ez az arány, megkockáztatom, hogy még az 1 % -ot sem éri el, ha szó szerint vesszük a kérdésedet, azaz sportos ÉS helyes férfiakról beszélsz.


Nézd meg a férfi vízilabda válogatottat.

Ott mindenki sportos, de tuti, hogy kifejezetten helyesnek 1-2-t mondana csak a nagy többség, nem pedig 10-et.


És ha visszaszámolod, hogy hány vízilabdázó van a teljes felnőtt férfinépességhez képest, akkor elég pici szám fog kijönni :D

febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mert szerintem ennél sokkal kevesebb. Szerintem 100-ból ha 5 vagy 10 férfire azt tudom mondani, hogy jól néz ki, az már jónak számít. A 10 sok is.


Arra gondolok, aki arcra is kinéz valahogy, plusz még nem kövér és nem is túl alacsony.

febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

😂😂😂😂 bárcsak

2-3 százaléka inkább

febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly én 2 fő helyes pasit láttam. Helyes nekem az, akit ha meglátok, megakad rajta a szemem, és ha lehetőségem van rá, lopva lesem.


Az egyik a Lurdyból jött ki sporttáskával a vállán, nem volt olyan izomagy, mint ott a teremben sokan, bár kabátban volt, látszott, hogy fitt. A sötétszőke haja jól be volt lőve, fekete szövetkabátban volt, és normális cipő volt rajta. (Dress shoes, nem tudom, hogy van magyarul, de ha rákerestek, kiadja a képet.)


A másik a Lehel téri metrómegállóban állt, egy az egyben úgy nézett ki, mint Ioan Gruffudd, szűk bőrdzseki, sál, rajta is normális cipő, normális farmer, nem a seggközépnél kezdődő, és persze nagyon helyes volt.

febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a testalkattól tekintsünk most el.


Sajnos az alapvető probléma, hogy kevés a jóképű férfi.


A testén az ember tud változtatni, edzőterem, sport, akaraterő.


De az, hogy jóképű vagy e azon sajnos max sok plasztika.


40 körül vagyok, sajnos nem vagyok jóképű. Viszont sportolok edzek, úgy gondolom izmosabb sportos testalkatom van. És 188 cm magas vagyok.


De sajnos élből elutasítanak mert az elsődleges az a fej az arc.


Szóval férfiként is elismerem, hogy kevés a jóképű.

febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Csak???


Annyi sem. Eleve rengeteg túlsúlyos. Emellett még sportosnak és jokepunek is kell lennie? 10% sincs az. Aztán 30 felett egyre kevesebb

febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
30 éves kor alatt 20%, 30-40 között 10%, 40 felett 0.
febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Jajj a Gyakorikérdéseken mindenkit gyakorlatilag elföldelnek aki elmúlt 30
febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meg a környező orszagok férfiai s jobbak, mint a magyarok. Már nemcsak a nyugat-europaiak.
febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Meg a magyar nők iq szintje is a béka segge alatt van, a kinézettől függetlenül. :)
febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!