Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban férfiak válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszára lennék kiváncsi,benneteket szoktak keresni nők netes platformokon?akár idegenek(társkereső)akár egy városból,ismeretség által pl facebook?

Figyelt kérdés
febr. 27. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

Megköszönöm Zukerbergnek, pedig kismilliószor írtam a face-nak, de valami oknál fogva semmi nem jelenik meg a hírfolyamomon, semmi nem látható rólam.

Akárhányszor regisztrálok ugyanarról az IP címéről.

Nagy gixer az egész face.

febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát fenn vagyok több társkeresőn is.

Badoo,tinder,jaumo

Van olyan hogy matchalés után,a nő ír rám először,de az nagyon ritka.

Általában én kezdeményezek ilyenkor.


Azok akik rám írnak nagy általában elmondható,hogy képekért cserébe pénzt kérnek,vagy nyíltan szexért cserébe pénzt kérnek,vagy szimplán csak orkok.

febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt néha páran keresnek, de nem nagyon gyakori. Innen volt egy ismeretségem, ami átment FB-re: egy ideig tartott, majd elhalt.
febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jah, volt ilyen,h random bejelöltek ismeretlenül csajok facebookon, de hogy mi alapján az nem volt túl logikus, mert a többség szlovákiai magyar vagy szlovák volt. Lehet,hogy valahol Nyitra és környékén egy csapat lány körbeadta a facebook profilomat,aztán akiknek tetszettem,azok jelölgettek. :D Talán életemben egyszer jártam azon a környéken :D
febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Én minden ismerősnek jelölést azonnal törlök ha amúgy nem ismerem az illetőt. A múltkor az egyik kollégámat is reflexből töröltem mert hogy ki ez az instamodell qrva már megint,aztán másnap ugrott be a neve alapján a melóhelyen hogy ez meg a kollégám volt az emeletről.💩 De olyan profilképe van fent ami alapján egy 10/10-es csaj,amúgy meg max 5/10.
febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem,ismerek full átlagos srácokat és mondják nekem hogy irnak rájuk lányok,osztálytárs,munkahelyről vagy csak ismerősök által,szokta látni,aztán bejelölte és rá is irt,ismerkedési szándékkal.


Nyilván én nem tartozok ide,engem mióta fennt vagyok a neten,még nő nem keresett,ennek 15 éve

febr. 27. 18:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Társkeresőn még soha nem lett semmi abból, ha egy nő rám írt. Még akkor sem, ha valami frappánsat írtam vissza. Nyilván volt olyan messengeren, hogy sulis dolgok miatt írtak rám, amikor még aktuális volt ez nekem, de igazából amint megválaszoltam a kérdését sz*rt a fejemre az összes. Nem nagyon akarták folytatni a beszélgetést, megkapta amit akart azt tipli. Szerintem nagy általánosságban elmondható, hogy nem, szinte soha nem keres senki.
febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
akkor úgylátom,itt gyékén,a kitaszított férfiak vannak...
febr. 27. 18:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8: Vagy inkább az ismerőseid hazudnak? Ez egy anonim oldal, ha élőbe megkérdezted volna szerintem 1-2 férfin kívül mindenki azt mondaná, hogy persze! Vagy hogy igen, de egyik sem jó másra csak d*gásra!


Amúgy nem is emlékszem mikor volt az utoljára, hogy egy nő bejelölt volna engem, még kolléganők sem. Szerintem még középsuliban.

febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8#

"akkor úgylátom,itt gyékén..."

Mi az a gyékén,valami szleng?

febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!