Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban férfiak válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszára lennék kiváncsi,benneteket szoktak keresni nők netes platformokon?akár idegenek(társkereső)akár egy városból,ismeretség által pl facebook?

Figyelt kérdés
febr. 27. 17:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ha tényleg így van,ahogy írjátok,abból 2 dolog jön le nekem,az egyik,hogy a nők teljesen carnak a dolgokra,ők nem tesznek semmit az ismerkedésért,a férfi teperjen.
febr. 27. 18:30
 12/21 A kérdező kommentje:
jó,mondjuk a gyéká a szöges ellentéte a valóságnak,ahol nem lehet hazudni,egy nagyon kis városba lakok,itt mindenkinek van nője,a gyakorikérdéseken érdekes senkinek.
febr. 27. 18:33
 13/21 A kérdező kommentje:
ismerek egy srácot,kb 180 kg....van szép,vékony nője....
febr. 27. 18:37
 14/21 anonim ***** válasza:

A lényeg. Jabbának csinosvékony.


Ezért nem ír rád senki.

febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nekem nem kell topmodell nő
febr. 27. 19:00
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyrészt itt nem mindenki kisvárosban él, hanem lehet megyeszékhelyen is pl, nem értem miért nehéz elhinni, nyilván itt is hazudhatnak emberek, de ha végig gondolod, hogy melyik esetben van egyáltalán értelme hazudni, akkor az nem az amikor a haverod kérdezi?


Másrészt, meg nem mindig is úgy volt, hogy a férfi teper ha akar valamit? Szerintem minden korban tepertél ha szép nő kellett, ha szerencséd van és bejöttél a nőnek, akkor szinte mindegy hogyan kezdeményezel (kivéve persze ha tényleg nagyon béna vagy ízléstelen módon stb), sőt vannak olyan nők is akik maguktól rád tapadnak, de ez nem rajtad múlik kb soha. Egyébként én is úgy tudom, hogy ahol mindenki ismer mindenkit, ott általában szinte mindenkinek van párja. A nagyváros az más, ennek is megvannak a pozitívumai és negatívumai is.

febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért keresne bárki is? Nem vagyok én gazdag.
febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Miért keresne bárki is? Nem vagyok én gazdag.


ahogy látom,okos se

febr. 28. 10:30
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem. Soha. Még azok se jelölnek be akiket ismerek, max nagyon ritkán. De írni se szokott senki ilyen módon. Pár ismerőssel, haverral szoktam egy-két szót váltani és ennyi.

Ismeretlen nő meg tényleg soha nem akar tőlem semmit. Se Face-en se élőben....

febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!