Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akik bolti eladók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik bolti eladók vagy pénztárosok vagytok.Lehet látni egy pasi mikor megy randira vagy nemsokára dugás lesz.Úgy értem a termékekből lehet látni hogy szexelni fog?Mondjuk abból hogy literszám csak ananász levet meg ananász konzervet vesz?

Figyelt kérdés

Voltak ilyen vicces helyzetek, vásárlások, amokból ehyből lejözt hogy mi a szitu?

Vagy nőknél?

Esetleg szingli nő vaszag uborkát vagy banánt vesz?



2023. márc. 1. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2023. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 pl?bővebben?
2023. márc. 1. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy óvszerből már lehet következtetni. Nem tudom, hogy ez kinek vicces vagy kínos, teljesen természetes dolog.
2023. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valami másból esetleg?
2023. márc. 1. 11:22
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
30-60 éves nők a pénztárosok, akik tescoban és társaiban dolgoznak vagy rossmanba és dm-be, elhiheted azok nem ezt a oldalt nézik, mert idejük nincs rá, és azt se tudják mi. A huszonéves lányok, meg nem mennek pénztárosnak.
2023. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szoktak fiatalok is pl coop.
2023. márc. 1. 11:47
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát előttem egyszer ilyen torrent 2 feeling játszódott le, bár én srác pénztáros voltam. Jött két vén szottyadt öregember két ilyen 20-on 30-as nőkkel. Kicsit se volt feltűnő a három flakon síkosító. Mondjuk a nők tuti k.rvák voltak mert ilyen véletlen nincs. De akár gumi is adhat erre jelet. A bonbon vásárlás nem feltétlenül jele randinak, de lehet abból asszociálni. Számomra, ha valaki teszkós csokor virágot vett a nőjének azon felül, hogy ízléstelen még prolinak is tartottam. Virágból virágbolt alá nem adom az igényem, ha komolyan veszek egy nőt. Azért ennyi tisztelet és megbecsülés jár.
2023. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Persze, agyadra ment valami.

Uborka meg banán???

Ha férfi vesz uborkát akkor az búzás szerinted??

Vagy friss meleg lekváros táskát akkor mire gondolsz?

2023. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8 odaírtam h2ogy esetleg nőknél mi?Nem tudsz szavakat értelmezni?

A segéd tanárok figyelmét it szeretném felhívni hogy 15 éves fiúk helyett a szövegértési gyakorlatokra feküdjenek rá, mert nem megy ez a fiataloknak.

2023. márc. 1. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tudni ha randira megy, a pasik viszonylag ritkán vesznek maguknak virágot, bonbont és óvszert egyszerre 😂 de ha egy üveg pezsit, epret dob a kosárba azt sem egyedül fogja meginni.

Nincs időd munka közben ilyesmin gondolkozni, mert ott a következő vevő a sorban és a multik nagy részénél limit is van (hány terméket kell egységnyi idő alatt lehúznod, mennyi idő telhet el két blokkolás között).

2023. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!