Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jövője van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövője van egy olyan kapcsolatnak ahol a nő túlérzékeny,szeretre éhes,a férfi pedig kissé keményszívű?

Figyelt kérdés
febr. 29. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A nő megcsalja a párját,hiszen érzelmileg elhanyagolva fogja érezni magát.
febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó vége biztos, hogy nem lesz.
febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik fél vagy?
febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ellentét, hosszútávon nem sok jót jósolok.Persze ha lesz hosszutáv egyáltalán...
febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
A nő tönkre fog menni.
febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van.
febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerűen csak a férfi nem képes kimutatni az érzelmeit, illetve a kötődést, ha van, hátrébb helyezi a saját kényelménél. Tehát abszolút nem az a hősszerelmes fajta. Ismerek pár ilyet, elég flegmatikus típusúak, plusz önzők, lusták is valamennyire emellett.

Annyi biztos, hogy az efféle kapcsolatoknak nincs nagy jövője, maximum szenved a nő egy darabig a másik mellett. Én is szenvedtem, aztán feladtam...

febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!