Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak mások is így? Egysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak mások is így? Egyszerűen hiába keresem (lehet nem jó helyen keresgélek), nem találom meg a számomra ideális párt. Mit tegyek, hol keressem?

Figyelt kérdés

Amilyen párt keresek;


Belső: Számomra fontos az, hogy becsületes, szerető, kedves, jószívű, megértő és gondoskodó legyen.

Szeretem ha normálisan lehet vele beszélgetni nem egy-egy szavas válaszokkal illet csak meg vagy egy 👍-al. Örülnék neki ha akár telefonon, személyesen vagy üzenetben beszélgetnénk egy jó és tartalmas kommunikációnak lehetnénk mindketten részesei.


Külsőleg van egy olyan ideálom, hogy egyáltalán nem vagyok oda a "szilikon kurvákért". - bocsi a kifejezésért.


Nekem ha magamnak kellene összeállítanom egy lányt, akkor egy kedves, szép mosolygós arcú (komoly) lányra esne a választásom, mindenképpen kis cicikkel, semmiképpen sem nagyokkal. Maximum a közepes méret megy még el nálam. A popsi is kis méretű jön be. Hosszú haj mindenféleképpen. Ha nálam alacsonyabb akkor az vonzó számomra én 185 magas vagyok.

Személy szerint normál, vékony, sportos lányok jönnek be.


Én 185 cm vagyok, 120 kg-os macis testalkat. Akinek ez bejön és érdekelné a dolog, vagy akármilyen tanáccsal el tud látni azt nagyon hálásan megköszönném.


Jaaah és a belső "elvárások" rám is teljes mértékben igazak, ezért is olyan fontosak ezek számomra.


😅



márc. 1. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert!

Drukkolok!

márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

"Nekem ha magamnak kellene összeállítanom egy lányt, akkor egy kedves, szép mosolygós arcú (komoly) lányra esne a választásom, mindenképpen kis cicikkel, semmiképpen sem nagyokkal. Maximum a közepes méret megy még el nálam. A popsi is kis méretű jön be. Hosszú haj mindenféleképpen. Ha nálam alacsonyabb akkor az vonzó számomra én 185 magas vagyok.


Személy szerint normál, vékony, sportos lányok jönnek be.


Én 185 cm vagyok, 120 kg-os macis testalkat."


Hát ne hari, de amilyen a te ideálod úgy, hogy te mackós vagy nem hiszem, hogy össze fog jönni.


Az érdekelne hogyha becsületes, normális a csaj, kismellű, kis hátsója van, de rövid haja van akkor már nem is jó?


Eszem megáll, hogy a hajhossz számít, vagy akár, hogy mindenképp alacsonyabb legyen. 160, vagy 175 cm?


Nemhiába nem találod...

márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy te most elkêpzeltél magad mellé egy konkrét lányt. Oké, mindenkinek van egy ideálja. De nagyon kevés az esélye, hogy egy pontosan ilyen külsejű lány megfogjon a belsejével is, illetve te is tetszél neki.

Ha ennyit vársz a "tökéletesre" nagyon sok lehetőséget szalasztasz el.

A másik fele, hogy ha meg is találod a kêrdêsben szereplő lányt,valószínűleg túl fogod idealizálni őt, azonnal szerelembe esel, majd ez hamar el is fog múlni, csalódni fogsz.

márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak mások is így. Keresd a neten és a képzeletedben.
márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A becsületes nem tulajdonság. Így nem lehet ismerkedni.
márc. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bébi, 49 év alatt nem találtam meg a megfelelőt. Manapság viszont már a lfszt sem érdekli.
márc. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Enegm sajnos érdekel, mert én is szerezhetnék olyat aki a külső "epvárásaimnak" megfelel, de én nem egy szexbabát vagy egy olyan lányt keresek aki bármit megtesz nekem és csak baszogatom.


Egy odaadó párt, leendő feleséget.

Aki jóban rosszab melletem áll, átvészelünk bármit és nem én meg te lennénk hanem mi.

márc. 2. 06:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik kérdező.
márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, hogy fiatal vagy kérdező.


Én is hittem ifjú férfiként a szerelemben. Az első kapcsolatom viszonylag későn 18 évesen lett. Azt hittem enyém a világ, csodás dolog volt szerelmesnek lenni. Aztán úgy 2-3 év után valahogy változott minden, egyre inkább távolodtam a barátnőmtől és azt éreztem egyedül szeretnék lenni. Végül még 2 évig tartott ez az állapot és szakítottam. Rossz volt mert nem tett kimondottan rosszat, de már jót sem, nem éreztem, hogy előre vinne ez a kapcsolat. Utána nemhogy élveztem az egyedüllétet, de ellepett a "jaj Istenem, egyedül maradok, de sz.r lesz". Úgyhogy eltelt kb. 9 hónap és beleugrottam egy komoly kapcsolatba. Ismét szerelem ezerrel stb. majd itt is jött a felismerés....

márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!