Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik kolléganőm, akinek most van barátja, de még új nkabb ismerkednek, hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem ide dolgozni, nagyon szimpatikus, megtaláltuk a közös hangot. Nem hívhatom el randizni nyilván, de valahogy mégis megpróbálnám élőben meghódítani a szívét, pont ilyen feleséget képzeltem magamnak. Mit tegyek? Vigyék neki csokit? Hívjam meg kávéra, bókoljak?

márc. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, ne köpj bele más kapcsolatába.
márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

"...pont ilyen feleséget képzeltem magamnak."


Rib#ncot? Ha veled képes megcsalni a párját akkor az és téged is meg fog csalni. De ha véletlenül nem te akkor se fogsz benne bízni.


Miért nem hagyod békén? Ha te annyira tetszel neki akkor majd elhagyja a párját. Nem kell hozzá beszélgetni, flörtölni, hűtlenkedni.

márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondj le róla. Kevés oda a kukacod.
márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HAGYD MÁR BÉKÉN!
márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!