Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.lucky kérdése:

Férfiak,ti hogyan szoktátok szűrni a nőket?

Figyelt kérdés

Általában mindig mellényúlok

a nők terén.

Arra lennék kíváncsi, hogy ti

hogyan csináljátok.



márc. 2. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzik x

Még gyereket akar 40 évesen x

Csücsörítős, mellkidobós, és picsamutogatós fotói vannak x

Piával a kezében pózol a profilképen x

Valami űbergagyi Facebookos napi "legyünkpozitívak" mottója van, vagy "egyszer élünk", bemutatkozása: ismerj meg, vagy:"nem tudom mit írhatnék ide" x

Már a képeiről látszik hogy rendetlen x

Sorolhatnám....

Ezzel csak egy a baj!

A végére nem marad egy normális nő aki szóba jöhetne, és még nem váltottunk egy szót sem.

Kb ez a felhozatal mindenhol.

márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Fontos, hogy

minden második

szó után

nyomjon entert.

márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

„Irl” ránézésre. Bejön, vagy nem jön be alapon. Ezt nem lehet elég pontosan megfogalmazni.

Neten meg sehogy. Mi értelme is lenne? Bárki azt mutat magából, amit és ahogy akar, függetlenül annak igazságtartalmától.

márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha mindig mellényúlsz, akkor hogy lehet "mr. lucky" a neved?

Szűrni pedig akkor szoktam, amikor egy olyan nőt találok, aki az az igazi dögös, dugnivaló vadmacska.

márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Akinek rossz a helyesírása, azt szűröm.
márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én tésztaszűrővel, de eddig egyik se fért át rajta. :D
márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

1 . 25 alatt még komolytalan, 35 fölött már lefőtt neki kávé ezért 25-35 életkor.


2. Egyedülálló anyukák azonnal off


3. Drog, alkohol, cigi, antidepresszáns függőség azonnal off


4. Anorexia, bulémia azonnal off


5. Bármilyen sexipar jellegű munkában való tapasztalat azonnal off


6. Ha meglát egy kisgyereket, vagy valamilyen kis állatot és nem azt mondja hogy "jaaaaj de édes" hanem hogy "uuuuuh b***** menjen már el ez innen" azonnal off.


7. Gyűlöli a saját szüleit azonnal off


A közel 2 éves rendkívül aktív randi tapasztalataim alapján egyelőre ezek azonnali piros zászlóim.



És mielőtt néhány kedves hölgy a torkomnak esne hogy "felfogom e hogy ezekről nem ők tehetnek": szerintetek az alacsonyságról vagy a kopaszodásról mennyire tehetnek a férfiak?

márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Testsúly alapján.

Nálam ez 80%-ban döntő tényező.

Ha csinos, szép teste van, akkor szinte semmi más nem szàmít.

márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én leginkább olyan tippekre voltam kíváncsi amivel már az ismerkedés elején ki tudom deríteni, hogy milyen ember.

Belső tulajdonságokra gondoltam első sorban. Egyes és hetes a ti válaszaitok hasznos volt.

márc. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!