Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját vagy bérelt lakással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját vagy bérelt lakással nem rendelkező nők miért várják el a saját vagy bérlet lakást a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Az egyenlőség világában manapság bármelyik nő tud jól keresni amivel az egyik opciót biztosan megengedheti magának. Mégis sok a mamahoteles 25-30 éves nő, akik a férfiaktól elvárják a lakhatásuk megoldását. Miért van ez? Én biztos nem akarnék függeni senkitől se.
jan. 9. 06:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
24%
Ez nagyon kis részük csak. Leginkább azok várják el a férfitól is saját lakást, akiknek gazdag szülői segítséggel van lakásuk. Szóval aki alapból gazdag az olyan anyagias (minden a pénz) hogy követeli a férfitól is! Vagy kuka csöves neki a férfi akinek nincs.
jan. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Oké, a saját lakásra ez magyarázat.


Viszont egy átlagos csaj miért várja el a bérelt lakást miközben maga se bérel mert, hogy ő spórol inkább? :D

jan. 9. 06:25
 3/40 anonim ***** válasza:
54%
Mert egészen más ha egy 25 évesen lány még papahoteles és más amikor egy 40 éves hapsi még a mamával lakik.
jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3 - Akkor mondjuk ebben az esetben a férfi is 25-32 között van.
jan. 9. 06:34
 5/40 anonim ***** válasza:
72%

1: nagy tévedésben vagy. Azért várjuk el, mert lakással rendelkező nőként mindannyiunknak van olyan tapasztalata, mikor a férfi nulla hozzáadott értékkel akart a lakásunkba költözni, gondolván, micsoda szerencséje van.

Hozzám be is költözött egy, és azt hitte, elfogadható, ha rajtam élősködik.

Na ezért várjuk el.

Kérdező: a férfi jó eséllyel 3-5-7 évvel idősebb a kapcsolatban, tehát előrébb járhat. Ezért remélik, hogy ténylegesen előrébb jár.

jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
50%

30 felett megfogja kapni hogy ambíció nélküli egyén. Még egy csóró múltú hapsi is ha tanul. Pár nyelvvizsga , diploma…


Azzal meg kereshet úgy hogy 30 körül legyen annyi önrésze egy lakáshitelhez.


Igen nehéz! Akinek nincs nettó 6-700 ezres fizuja annak lehetetlen egyedül lakást venni.

jan. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
12%

5


Szomorú. De a te eseted ritka lehet. És kar erre rá húzni mint indok az elvárásokat. Azért mert kifogtàl egy élősködő hapsit (legalább jól nézett ki? ) az 1db a 10 ezerből kb. Mert a többit fikarcnyit se érdekel a nő lakása.

jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

5 - Vannak ilyen férfiak is, de van olyan aki nem 0 hozzáadott értékkel költözik egy nőhöz.


Mondjuk én 29 évesen összejövök egy 26 éves csajjal, aki valószínű már évek óta dolgozik, tőle is elvárható az önálló élet. Pár év alatt össze lehet szedni 2havi kauciót. Ilyen erőből ezek a nők, akik várnak a megmentő férfia akihez beköltöznek majd, azok csak élősködni akarnak rajtuk majd (legalábbis a te állításod alapján, fordított helyzetben)

jan. 9. 06:44
 9/40 A kérdező kommentje:
6 - Nekem ez megvan, 30 leszek félév múlva és 1 év múlva tervezek lakást venni, hitelre. Szerencsés vagyok ilyen szempontból mert jól keresek, de nem igazán akarom azt, hogy majd valaki rajtam élősködjön
jan. 9. 06:45
 10/40 anonim ***** válasza:
80%

5 vagyok. Én valahogy egy nőt sem ismerek itt Budapesten, aki a szüleivel élne.

Mindegyik elvégzi a házimunkát, nem tartatja el magát, rendes munkája van.

Viszont férfit rengeteget ismerek, aki potyaleső, lusta, motiválatlan, és egy háztartási cselédre vágyik.

Innen a rossz tapasztalat, nemcsak a saját életemből.

jan. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!