Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, az zavar ha (30 körüli)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az zavar ha (30 körüli) férfi sok időt tölt tükör előtt, fűrdőszobában, szépítkezéssel?

Figyelt kérdés

Lennél együtt ilyen férfivel?


Átlagosan 3 órát tart a felkészülés mielőtt ki tud lépni a házból (de eben a zuhany is benne van, meg a gardrób átnézése)


Haj belövése, szakáll ápolása, fogápolás, különböző ápolószerek felvitele, parfüm kiválasztás, ruha, cipő választás, hozzáillő napszemüveg kivàlasztása, táska, stb


Esetenként még képek készitése


Amúgy izmos férfiről beszélünk aki igyekszik mindig a legjobbat kihozni magából



márc. 3. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, hogy mikor kezd neki. Én tőlem nyugodtan piperkőckedhet reggel 4-től.
márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki is veri magára közben?

Mert ez mind megvan 1 óra alatt.

márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert túlzásokba esik, valószínűleg tök felszínes emberről van szó.
márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, zavarna, 3 óra az baromi sok. Azzal nincs bajom, ha valaki ad a külsejére és igényes, de azért normális keretek között. Amiket sorolsz, annak egy órába bele kéne férnie zuhannyal és mindennel együtt, el nem tudom képzelni mi tart addig.
márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Hétvégén én is el tudok szöszölni ennyi időt (zuhany, hajmosás, borotválkozás, testápoló, hajmaszk, arcmaszk, szemöldökszedés, ésatöbbi) viszont így hétköznap nem nagyon kell ezekkel foglalkoznom. El nem tudom képzelni a napi 3 órás készülődést, és őszintén türelmem sem lenne hozzá egy párkapcsolatban a másik félnél.
márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

"Esetenként még képek készitése" aha, szóval egy önimádó majom.

Kösz nem.

márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ha ezek mellett összeillünk, felőlem is annyit készülődik, amennyit akar. Ismertem olyat, aki nem volt valami piperkőc csíra, csak szimplán elszöszmötölt ezer évet egy tök alap dologgal is, ameddig nem arról van szó, hogy folyamatosan elkések miatta mindenhonnan, ha együtt megyünk, nem érdekel.
márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Én is kb 3 órát kerázok 32 éves férfiként.

Inkább emiatt utasítsanak vissza mint hogy azért mert nem nézek ki elég jól, vagy fiatalosan.

márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne erre türelmem, ne legyen már vaaki enyire hiú.
márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 lizzi77 ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez még egy nőnél is bőven sok idő,plusz ezek szerint akkor még gyúrni is jár,az is vagy 2 óra naponta,mondjuk dolgozik 8 órát,plusz utazàs,aludjon 8 órát,az már 22 óra. Akkor mikor tölt időt a párjával?Ebben a 2 órácskában ,amikor enni is kellene,ügyet intézni,takarítani,főzni,stb?Nem sok értelme van így párkapcsolatban lenni.
márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!