Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívűl mennyi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívűl mennyi olyan férfi van akik rendelkeztek ezekkel a pozitív tulajdonságokkal és ismeretségük is megvolt mégsem tudtak barátnőt találni maguknak fiatal, tini korukban legalábbis hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Én egy olyan fiú voltam (vagyok) akinek ezek mind megvannak: városban lakok 50+ ezer itt a népesség, normális középiskolába jártam ahol voltak bőven lányok, most pedig egyetemen vagyok, merek kezdeményezni bármilyen lánynál bárhol, rámenős voltam néha de nem nyomulós és nem minden lánynál próbálkoztam be aki tetszet több volt az olyan akit már ismertem és jól el is voltam vele, jó a stílusom és jól tudok beszélni, jó a humorérzékem, a lányok szerettek mindig velem beszélgetni, nevetgélni, több lány barátom volt/van, kedves és segítőkész vagyok az emberekkel akik nem használnak ki, a lányokkal is de akik olyan lányok, hogy szeretik azt a stílust, hogy a fiú heccből néha egy kicsit flegmább vagy nagyon határozott velük akkor ilyen is tudtam lenne, magabiztos vagyon, önbizalmam is volt ( de az mostmár kezd elszállni) eleinte olyan lányoknál próbálkoztam akik azért tetszettek de utána lejjebb adtam több dologból is de ez sem segített és biztos, hogy nem vagyok csúnya, mert bulikba régebben több lány is bepróbálkozott, többel együtt is voltam de sajnos csak egy éjszakára. És többen meg is jegyezték, hogy jól nézek ki. De mostmár egyre kevesebb az ilyen gondolom már nem vagyok olyan vonzó mint tizen évesen, hobbim is van de az küzdősportolásból és az edzőteremből ált ki mindig.


De ezektől eltekintve mégsem volt még normális, hosszú párkapcsolatom. Kettő volt de mindkettőnek hamar vége lett mert elhidegültünk egymástól és az egyik lány nem is gondolta komolyan. Ismerek olyan embereket akik ugyan hasonló cipőben eveznek mint én. De ők olyanok, hogy hiányzott belőlük pár olyan tulajdonság amiket fent leírtam. Vagy kisebb városban laktak messze mindentől akiket nagyon sajnálok is. De a többi meg vagy félt mindig is a lányoktól vagy pedig nem azért nem próbálkozott be mert úgy gondolták “mit is akarhatna tőlem?” Szóval kedves fiú, férfi társaim köztetek van olyan akinek ezekkel együtt sem sikerült barátnőt találni 14-20 éves kor körül mondjuk ,ha pedig igen akkor az nem tartott 3-5 hónapnál tovább? Vagy ismertek ilyen embereket? Olyanok válaszát várom aki rendelkezik azokkal a dolgokkal amiket az első bekezdésbe írtam!

24/F



márc. 2. 18:28
 1/6 A kérdező kommentje:
UI: Azzal viszont tisztában vagyok mindenképpen, hogy baj biztos, hogy nincsen velem ebből a szempontból. De, hogy nem voltam és nem is vagyok jobb mint az átlag férfiak az is biztos! Hiába jó a stílussom. De ennek bizonyítása nevében nem akarok még többet írni, ha nem muszáj! De a lányokat sem hibáztatom. Szerintem szimplán rossz időben vagy más személyiségű embereknél, akartam be vágódni. Nekem legalább volt próbálkozási lehetőségem ismerek elég sok lány, de nem jött össze, én ezt elfogadom mostmár nem is próbálkozok tovább, mert idén végzek az egyetemmel is és mostmár én is feleslegesnek tartom, főleg így.
márc. 2. 18:29
 2/6 A kérdező kommentje:
És a második bekezdéshez hozzá teszem félre értések elkerülése érdekében azt, hogyha nincs hobbid az szerintem nem számít ha csajozni akarsz. De a többi nagyjából viszont igen.
márc. 2. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak olyan ember tudná megmondani, hogy mi a "baj" veled, aki személyesen ismer. Az egy dolog, hogy te mit gondolsz magadról, de az, hogy mások mit gondolnak...
márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a tulajdonságokat említetted magaddal kapcsolatban: rámenős, kedves, segítőkész, flegmább, határozott, magabiztos.

Ezek mind és mindig pozitívak?

Talán nem mindig és nem mindenkinek.

márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így van, de ezt a kérdésben én magam is kifejtettem, hogy mindenkihez úgy viszonyulok ami az adott embernek bejön vagy ahogyan ő viselkedik velem. De a bunkó, lehúzós személyekkel inkább igyekszek minél jobban elkerülni az interaktálást a veszekedések elkerülése érdekében.

Egy dolog van amiről viszont azt gondolom, hogy nagyon kevés esetben jön rosszul vagy soha, az pedig a magabiztosság.

márc. 6. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A leírásod alapján öntelt vagy, kis f@sszal.
márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!