Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyafogó incelek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyafogó incelek miért nem tanulnak jól fizető szakmát, mennek a depressziójukkal orvoshoz, meg videojáték helyett sokfélét sportolni, hogy beilleszkedjenek?

Figyelt kérdés

márc. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
54%
Az nehéz.
márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
58%
azért tenni kéne
márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
60%

Neked mi a szakmád? Utólad könnyű okosnak lenni, hogy mi fizet jól és mi nem, a tanároknak szokszor fingjuk sincs, hogy egyáltalán milyenek vannak. Aztán sokan emiatt azt kapják, hogy olyan pályára menjenek, ami érdekli őket, aztán végzés után rájönnek, hogy nem tudnak elhelyezkedni.


Aztán jönnek a provokatív 0 együtt érzésű idióták, mint te és mondják a magukét. Jobban érzed magad attól, hogy belerúgsz azokba, akiket a társadalom lenéz? Másokon nem tudod kiélni magad, ezért az incelek a jó célpont, mert úgyis mindenki utálja őket? Vagy attól érzed magad jól, hogy le tudsz másokat nézni?


Szerintem először nézz magadba és utána ítélkezz

márc. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
57%
Nem azért lesz valaki incel, mert tanár.
márc. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik volt párom "tanító bácsi", sosem volt gondja a "csajozással". De ez az incel nyígás már baromi unalmas.
márc. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
0%

4

Épp ezért értelmetlen az álláson rugózni. Amúgy tanárokat keresnek mindenhol

márc. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
55%
#3 hogy te mekkora egy balek vagy.
márc. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
68%

Nekem exem tanár.

Egy igazi combos incel volt.

Észrevehettem volna hogy valami oka van annak hogy egyedül van….

Nem tudott elköteleződni, papahoteles volt 50 évesen, nem tudott meghívni egy kávéra sem és folyton panaszkodott hogy milyen sokat dolgozik és milyen keveset keres.

Volt egy dilis rendőr barátja, akivel eljárkáltak kocsikázni, az “okosította ki” hogy minden nő aranyásó.

Teljesen irigy volt a gazdag férfiakra. Szerinte a gazdagok rosszak, és agresszívak : ezzel vígasztalta magát 🤷🏼‍♀️ő meg jólelkű. Persze mondom: olyan jólelkű volt hogy egy pohár kávét is sajnált tőlem…

Aztán elhagytam.

Mindenki elhagyja egy idő után…panaszkodni tudott hogy neki milyen nehéz, de változtatni lusta volt.

márc. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
47%

Hogy jönnek ide a tanárok?

Ők depressziósak, meg videojátékoznak, és nem sportolnak? :)

márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
38%

"miért nem tanulnak jól fizető szakmát"



Minek? Ugysincs protekcionk a zsiros allasokra.



"meg videojáték helyett sokfélét sportolni"



Most tettem le a tragyaszorot. Videojatek max. NES vagy Atari emulator, az itteni net max. ennyit lehet letolteni. A YouTube is csak 320p-ben megy.



39F incel

márc. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!