Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki tud olyan oldalt ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud olyan oldalt ahol előfizetés nélkül lehet normálisan ismerkedni másokkal? Amiket néztem üzenet írásnál vagy ha több képet akarok nézni rögtön befizetést kér..

Figyelt kérdés
márc. 4. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Közösségi média. Vagy ne legyél csóró. Amúgy itt is lehet..
márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Csóró nem vagyok, igaz kő gazdag se. A közösségi médián nekem valamiért állandóan csak a szebb/modell alkatú lányokat adja ki keresésnél..akik válaszra se nagyon méltatnak max az izomagyúaknak vagy a babaarcú belőtt hajú nyomiknak. A jószívű átlagos külsővel nagyjából átlag élettel nem játszik ennél a kategóriánál.
márc. 4. 23:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Szar neked.
márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak mert egy szar vagy arról mi, babaarcú, göndör hajú 180 cmes srácok nem tehetünk :D max felszedjük előtted a csajt akiről te csak álmodni tudsz xd meg recsizni a gép előtt
márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel te kit szedsz fel ratyi rambó. Attól, hogy itt teszed a vágányt egy zsúrpubi vagy és az is maradsz örökre..amelyik nőnek ilyen kell az megérdemli😂
márc. 5. 00:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagányt*
márc. 5. 00:28
 7/15 A kérdező kommentje:

Amelyik lányoknak/nőknek ezek a belőtt hajú babaarcú vagy esetleg izomkolosszus zsúrpubik kellenek azok úgy gondolom, hogy meg is érdemlik a sorsukat.😅

Látjuk is milyen "tartósak" a kapcsolatok manapság.. már nem számítanak az igazi értékek, csak az, hogy kifelé mutassuk mindenkinek 'mekkora janik vagyunk'..van pénz apuci megvette kategória.. aztán egy villanykörte kicserélése már nem megy.😅

márc. 5. 00:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Személyes ismerkedés.
márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem csodálom, hogy nincs barátnőd😂
márc. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor meg fogsz lepődni mert nem rég még volt. Pont ez az a baj, az olyanokkal, mint ti öntelt az összes, azt hiszitek csak nektek lehet mert jól nézek ki vagy tele vagyok pénzzel. Attól, hogy sok lány/nő erre megy még vannak ám normálisak is de azok nem nektek jutnak 😂
márc. 5. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!