Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, ahogy a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ahogy a csaj viselkedett? Dobtátok volna?

Figyelt kérdés
Dobtam egy csajt két hónap után. Ugyanis az történt, hogy elmentünk vásárolni Parndorfba. Évi 1x legalább kijárok oda, ekkor sok pénz költök. Ez most se volt máshogy. Ő is nézegette a ruhákat meg próbálgatta őket, de nem vett semmit végül. Hazafele meg rámförmedt, hogy magamra elköltöttem egy rakás pénzt, de neki még csak egy felsőt se vettem. Én erre azt reagáltam, hogy vedd meg magadnak. Ezután hazaértünk és a hangulat továbbra se változott, majd szakítottam vele pár nap múlva. Elég anyagiasnak tűnt, szerintetek nem volt elhamarkodott döntés?
márc. 5. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akartál, nem vettél.

Rádförmedt? Ez nem OK.

Ha nem volt előre megbeszélve, hogy veszel neki valamit, akkor nem lehet probléma, hogy nem vettél.

Ő mit vett neked?

márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, kvázi spúrnak titulált.


Semmi ilyesmi nem volt megbeszélve. Egy két hónapos kapcsolatban azért nem szórom a pénzt a másikra.


Semmit nem kaptam tőle, nem is vártam el. :D

márc. 5. 11:10
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

"két hónapos kapcsolat"

Milyen kapcsolat? Semmi közeli nem volt.

márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát ez az, azt még én költsek rá...
márc. 5. 11:15
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, ha tudta hova mentek vihetett volna magával ő is pénzt. 2 hónapos kapcsolatnál ilyet nemvárnék el. Bár most 4 év házasság után sem . Szerintem jó döntés volt, hogy kitetted, hamár most ilyen igényei vannak.
márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem sokkal jobb csaj nálad, akivel egyetértésben voltatok, hogy ez a kapcsolati felállás?
márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Jól tetted.
márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem várható el ilyen friss kapcsolatban, ami még csak kvázi az ismerkedési szakasz. Gondolom ha kinyitja a száját hogy nagyon tetszik egy felső és nem tudja megvenni magának, akkor nem annak az ára fog anyagi csődbe dönteni. De hazafele duzzogni mint valami kisgyerek? Rohadt gáz. Az meg hogy utána ez az eset napokra megalapozza a szar hangulatot, szerintem bőven szakító ok. Jól tetted hogy kidobtad, ha a csaj ilyen jellegű kapcsolatot keres akkor keressen magának egy daddyt.
márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg le leszek pontozva a véleményemmel de ha már egyszer magadra rengeteget költöttél, akkor egy apróság szerintem belefért volna neki is. Az gáz, hogy ezért számon kért, de szerintem te gáz vagy.
márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Gáz a csaj, de te sem vagy szimpatikus. A másik, hogy ha magadnak meg akarod venni a fél bevásárlóközpontot, akkor miért kellett vinni a csajt is? Azért hazafelé egy üdítőre meghívtad legalább?
márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!